Přejít na obsah

Jak najít ty správné (první) hodinky?


Doporučené příspěvky

zatím žádná odpověď na můj dotaz, možná i jinak... Jednoduché, vkusné oblekovky, automaty, do 20 tisíc. Doporučili by jste? Jsem sice líný a dlouhodobě zvyklý na bezúdržbovost solar Citizenů, ale láká mě zkusit něco jiného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím žádná odpověď na můj dotaz, možná i jinak... Jednoduché, vkusné oblekovky, automaty, do 20 tisíc. Doporučili by jste? Jsem sice líný a dlouhodobě zvyklý na bezúdržbovost solar Citizenů, ale láká mě zkusit něco jiného :)

Vlákna s podobným zadáním se tu opakujou skoro na každý stránce, zkus to trochu projít. Z hlavy mě napadá třeba Tissot Le Locle, Tissot Visodate, Seiko SARB/SARX/SDGM, nějaký Orient Star atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákna s podobným zadáním se tu opakujou skoro na každý stránce, zkus to trochu projít. Z hlavy mě napadá třeba Tissot Le Locle, Tissot Visodate, Seiko SARB/SARX/SDGM, nějaký Orient Star atd. 

Děkuji ;) Ta Seika jsou plus mínus stylem to, co se mi líbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Článek je velmi přínosný a parádně srovnaný. Jen si dovolím nesouhlasit s jedním bodem, kdy autor píše, že na názoru ostatních na vzhled hodinek vůbec nezáleží. Ono to pak úzce souvisí s likviditou, kterou autor také bere v potaz jako důležitou. vše ostatní zlatá slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobrý den Všem,

 

Tímto prosím o radu jaké první pořádné hodinky vybrat .. je mi čerstvě po 40 a chtěl bych si udělat radost .. z minulosti jsem považoval za dobré hodinky od Citizenu a tak moje první kroky směřovali k tomuto výrobci ...v podstatě jsem se rozhodoval mezi citizen a seiko ..ale protože si vždy před každou větší koupí snažim udělat svůj názor tak jsem začal číst a studovat různé články a k mému údivu zrovna citizen není nějak brát jako doporučení hodnou volbu.. co tedy vybrat ?? líbí se mi hodinky s chronografem..ne že bych to využil ale prostě se mi na ruce líbí :-) ... tedy začal jsem pokukovat i po dalších značkách ..ale tak abych se vešel do nějakého přiměřeného rozpočtu .. asi bych si vybral i něco od Certiny nebo Tissot.. jsem ochoten ale utratit tak 15-17tisíc max  :-) bohužel více by mi v rodině neprošlo... přiznám se že zatím byly favoritem citizen rádiem řízené ecodrive Citizen AT8110-61E, asi za těch (16tic) ... u certiny C001.639.11.057.00 (16tic), a něco od tissot se vejdu do jen bateriií pohaněných, ale nevím jaká je zkušenost z výměnou baterie a třeba kolik tento servis stojí vč. tlakové zkoušky atd.. předem děkuji za jakékoli doporučení .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty články o Citizenu bych chtěl vidět, autoři asi budou po lobotomii. Tady si vybereš http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-radio-controlled-watches

 

 

Díky za tip na stránku .. máte zkušenosti z koupí z těchto stránek ?? ...to jsou nějaké starší modely ? ..většinu z nich nenacházím u našich prodejců  .. a proč třeba hodinky citizen které stojí u nás 42tic jsou tady k mání za 16tis .. zdá se mi ten rozdíl až moc velký..i kdybych k tomu přidal ještě i clo tak stejně .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahraniční eshopy jako dutyfree, creationwatches, skywatches apod. mají i modely made in Japan, které sem oficiálně nikdo nevozí, proto je ta nabídka nesrovnatelná. Cenovou politiku by asi musel vysvětlit někdo povolanější, já to neřeším a takřka vždy nakupuju venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...