Přejít na obsah

huhu4d

Doporučené příspěvky

no jo, astrony. Chcel by som ich, pacia sa mi, ale budu mi velke, takze ostaneme asi len pri snivani...

Co je vsak zaujimave, a vela ludi aj tu na fore si to nevsimne, ze v podstate za street price cca 100tis czk, mate sialene spracovane a nositelne hodinky, s 3 komplikaciami ( gmt, date, power reserve ) s najmodernejsim inhousom ( spring drive).

Neviem, ci v tejto cenovej kategorii  to ma konkurenciu...Neviem, ci to je tym, ze GS treba proste vidiet nazivo, alebo co, ale to spracovanie je fakt na top urovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi to je tak že aj keď sú hi-tech tak nie sú čisto mechanické a tým pádom ich kupuje iný level záujemcov :mummy:, ale kľudne ma opravte ... a za tisíce EUR Seiko kúpi len chronomagor alebo seiko fan :rolleyes:

Upraveno uživatelem AKUC
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde další fotky. Nedávám to sem proto, že bych chtěl hanit huhu4d hodinky, mám je sám a těší mě. Bavím se o tom proto, že mě upřímně zajímá, jestli to u tohohle typu indexů není u GS nějaký "systémový" problém. Fotky jsou narychlo dělané a ošklivé.

 

celé 1

post-38718-0-32938300-1475651055_thumb.png

 

výřez 1

post-38718-0-89294300-1475651099_thumb.png

 

celé 2 mobil

post-38718-0-79490800-1475651268_thumb.png

 

výřez 2 mobil

post-38718-0-67884400-1475651323_thumb.png

 

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Huhu velká gratulace , ten zelený cifr je pro mně zvláště ve spojení s řemenem naprostý luxus..taky bych nechal doma zelené...Zelená je fakt magická -. zřejmě se časem budu muset uspokojit aspoň Alpinistama..Ve Sfinxově přípasdě bych reklamoval , jinak by mně to stále žralo...Hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...