IWO Odesláno 4. listopadu 2007 Nahlásit Odesláno 4. listopadu 2007 Ahojte. Na prilozenej fotografii by malo byt vidiet natecenu vodu pod sklickom. Hodinky nefunguju. Ostatni majitelia tohto typu, nemali ste niekedy podobny problem? Vodu som spozoroval rano potom, co mi v sprche hodinky spadli z malej vysky (cca 40 cm) do vane. Vizualnou kontrolou po pade som na hodinkach nezistil ziadne poskodenie. Vdaka za vsetky reakcie. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
koblih69 Odesláno 4. listopadu 2007 Nahlásit Odesláno 4. listopadu 2007 Ahojte. Na prilozenej fotografii by malo byt vidiet natecenu vodu pod sklickom. Hodinky nefunguju. Ostatni majitelia tohto typu, nemali ste niekedy podobny problem? Vodu som spozoroval rano potom, co mi v sprche hodinky spadli z malej vysky (cca 40 cm) do vane. Vizualnou kontrolou po pade som na hodinkach nezistil ziadne poskodenie. Vdaka za vsetky reakcie. No hlavně by to chtělo otevřít dno a hodinky rychle vysušit... M.
IWO Odesláno 4. listopadu 2007 Autor Nahlásit Odesláno 4. listopadu 2007 Co sa moze stat najhorsie, ak hodinky necham otvorit az hodinarovi?
koblih69 Odesláno 4. listopadu 2007 Nahlásit Odesláno 4. listopadu 2007 (upraveno) Co sa moze stat najhorsie, ak hodinky necham otvorit az hodinarovi? Myslím, že za tak krátnou dobu nic. Asi se jen vodou slepil vlásek... po delší době by zreznul vlásek, pero, zarezla osička korunky.... ale pokud to tam odneseš zítra tak by to mělo být OK. ... micméně já bych to každopádně vysušil... Upraveno 4. listopadu 2007 uživatelem koblih69
safi Odesláno 5. listopadu 2007 Nahlásit Odesláno 5. listopadu 2007 Jakýkoliv větší náraz nebo pád je vždy veliké riziko pro hodinky. Strojek jako takový to zvládne, ale někde může dojít k mikroskopické nepřesnosti v rámci těsnící ochrny a už se voda vesele valí dovnitř :-((
IWO Odesláno 5. listopadu 2007 Autor Nahlásit Odesláno 5. listopadu 2007 Jakýkoliv větší náraz nebo pád je vždy veliké riziko pro hodinky. Strojek jako takový to zvládne, ale někde může dojít k mikroskopické nepřesnosti v rámci těsnící ochrny a už se voda vesele valí dovnitř :-(( Velka vdaka za info. S hodinkami som bol inak absolutne spokojny, len som chcel vediet, ci sa nahodou nejedna o nejaky smejd. Takze si idem okamzite objednat druhe monstra - vsak mam dovod nie ???? :-)))
kubson Odesláno 5. listopadu 2007 Nahlásit Odesláno 5. listopadu 2007 Velka vdaka za info. S hodinkami som bol inak absolutne spokojny, len som chcel vediet, ci sa nahodou nejedna o nejaky smejd. Takze si idem okamzite objednat druhe monstra - vsak mam dovod nie ???? :-))) proč hned nové.. stačí dát hodináři vysušit namazat a přetěsnit.. i když s tím přetěsněním - myslím že bude problém s utěsněním lisovaného sklíčka..
IWO Odesláno 5. listopadu 2007 Autor Nahlásit Odesláno 5. listopadu 2007 proč hned nové.. stačí dát hodináři vysušit namazat a přetěsnit.. i když s tím přetěsněním - myslím že bude problém s utěsněním lisovaného sklíčka.. Kazdy dovod na kupu novych hodiniek je nutne okamzite vyuzit :-))) Mimochodom, mas prosim Ta nejake monstra k okamzitemu odberu? V akej cene?
kubson Odesláno 5. listopadu 2007 Nahlásit Odesláno 5. listopadu 2007 Kazdy dovod na kupu novych hodiniek je nutne okamzite vyuzit :-))) Mimochodom, mas prosim Ta nejake monstra k okamzitemu odberu? V akej cene? hned mám akorát jedny černé na gumě za 3950,-
safi Odesláno 5. listopadu 2007 Nahlásit Odesláno 5. listopadu 2007 hele doporučuji kontaktovat člena fóra mechana, který ti hodinky dokáže pečlivě vysušit a dát dohromady. Nevím jestli má v dílně přístroj na zkoušku těsnosti, ale určitě je schopen i to zajistit. Mezitím si kup u Kubsona nové hodinky, ať máš po dobu opravy co nosit. Až se ti vrátí staré hodinky z opravy, tak můžeš nové prodat na fóru za dobrou cenu
McQuack Odesláno 5. listopadu 2007 Nahlásit Odesláno 5. listopadu 2007 Ahojte. Na prilozenej fotografii by malo byt vidiet natecenu vodu pod sklickom. Hodinky nefunguju. Ostatni majitelia tohto typu, nemali ste niekedy podobny problem? Vodu som spozoroval rano potom, co mi v sprche hodinky spadli z malej vysky (cca 40 cm) do vane. Vizualnou kontrolou po pade som na hodinkach nezistil ziadne poskodenie. Vdaka za vsetky reakcie. A co vana? Ta musi byt na kousky co? Sorry za
IWO Odesláno 18. listopadu 2007 Autor Nahlásit Odesláno 18. listopadu 2007 Hehe, vana to chvalabohu prezila. Ale rana to bola riadna. Popri ceste, v piatok mi dorazili od Freddyho nove. Tentokrat som sa uz nebal skracovat tah sam :-).
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se