Jump to content

TRITIUM z Číny

Recommended Posts

Guest lack71

Má někdo zkušenosti s touto Čínou skládačkou JIANIANHUA CARNIVAL .... Swiss Tritium T25 H3 Blue, nerez pouzdro 40/11, tah, safír, RONDA, 200 m ......cena cca 90-100 USD. Za ty prachy docela líbivé pracovní "noname watches".

post-41922-0-58743600-1459254014_thumb.jpg

post-41922-0-75339400-1459254025_thumb.jpg

post-41922-0-86988500-1459254038_thumb.jpg

• Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JIANIANHUA HWGUOJI Swiss Brand  :eek:  Notypyčo !!! 

Líbí se mi hodinky JeanRichard, ale furt jsem si říkal, že bych asi nepřekousnul ten divný 4% název...beru zpět !

Guest lack71

Máte pravdu chlapi....cifr je popsanej jako u kolotoče, název přímo nevyslovitelnej a SWISS BRAND si také mohli odpustit. Možná, že by to chlělo chronomag limitku a vyměnit cifr za pětikilo. Ale to tritium je boží ten safír také. 

Uz myslenka modreho tritia je spatna. Samo tritium nesviti jak baterka a k tomu ho udelat v barve, na kterou je lidske velmi malo citlive, je zabiti celeho konceptu. Samotneho by me ale zajimaly hodinky podobneho razeni z Ciny, protoze mi prijde cena vs vykon za napr. Trasery blizko zlodejny.

Vyjadrim se pouze k tritiu. Modre tritium T25 bude vcelku malo viditelne. Jednak jak uz psal "ggrand" neni to uplne stastna barva a druhak svitivost modreho je oproti zelenemu tritiu jen cca 15%. Osobne mam ve svych Deep Blue modre trubice T100 a je to tak na hrane. Takze ja osobne bych do modreho tritia T25 nesel urcite.

Xen: a to modre t100 vs zelene v traserech co si dal do plena. Jaky je rozdil?

Ja mam zkusenost jeste s bilym a oranuovym a bylo to naprosto ok.

Michelin: Nemuzu udelat presne srovnani (treba na foto) s Traserama, bohuzel stale putuji (uz dlouho :-) ). Ale co si tak subjektivne pamatuju, tak bych rekl, ze zelene T25 sviti minimalne stejne, mozna "trochu" vice nez modre T100. Kdyby mel nekdo z ostravaku nejake Trasery nebo Luminoxy se zelenou T25, mohli bychom udelat srovnavaci foto. Ale ja osobne o nikom nevim.

Guest lack71

Třeba vyslyší "vox populi" a udělají v kolekci pro 2017 i nový jednoduší cifr .....  bez tolika popisků a pro nás, co víme, že den má 24 hodin, by stačila jen čísla 1 - 12  :notworthy:

..... soudruzi z Číny dělají přece všechno  :lol2:

toho bych se možná bál .... pokud jsou trubky z mb microtec, tak asi OK .....teda když nebude celník jadernej fyzik a hned ti je zabaví

pokud jsou trubky z mb microtec + ronda, tak je cena vskutku zarážející :)

tady je povídání k tritiu a výrobcům http://tritiumreview.blogspot.cz/2012/06/tritium-watches_8697.html ..... asi i čínský

a další v našem blogu http://forum.chronomag.cz/index.php?/blog/46/entry-200-osvity-pilotn%C3%ADch-a-vojensk%C3%BDch-hodinek-%C4%8D%C3%A1st-t%C5%99et%C3%AD/

já bych to čínský tritium asi nechtěl

Edited by YPO

No jenom ať nejsi zklamaný, jestli všechny tritiovky svítí +/- jako Luminoxy co jsem měl, tak ty fotky jsou hodně ilustrativní. U mne šel odečíst čas jen když byla úplná tma...

Guest lack71

No myslím, že to mandarínské tritium nebude žádná olympiáda a že to určitě nebude svítit jako DEEP BLUE. Chtěl jsem znát názor odborné veřejnosti. Také bych váhal, kdybych to měl koupit za 100 USD a potom si dlouze stěžovat na různé nedokonalosti a nevychytávky a na přeplácaný cifr. Přišlo by mi to jako pokusy na živých lidech. Takže já do toho nejdu a budu si užívat klasickou lumi na SEIKO