Přejít na obsah

Renovace v Eltonu


Doporučené příspěvky

Proběhla GO strojku, čištění ciferniku, oživení ruček, (nabízeli mi nové, což jsem odmítl) a přechromování pouzdra. Více foto kdyžtak později, teď nestíhám. Každopádně na začátku vlákna je foto, jak vypadaly pred tím;) korunka je nová, s písmenem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vypadají pěkně.

Kolik si za to řekli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Chtěl jsem v Eltonu utratit 20.000,- + -

Hlavně jsem se ptal, jestli je možné komplet renovační nerezové puzdro, tedy se vším, co k tomu

patří, + luneta na přání a ciferník, bomb, ručky, atd.

-------------------------------------------------------------

Dobrý den, 

v současné době samostatné díly neprodáváme,jen v rámci oprav a renovací.
 
přeji hezký den
-----------------------------
Včera nebyl hezký a když to dneska zase čtu, tak taky neni. Škoda, že komplet renovační pouzdro/ sada, je
náhradní díl. Tak přemejšlim co s tou dvackou. :wine:

... a co tam poslat strojek a nechat ho namontovat do pouzdra jako renovaci a až Ti to přijde tak ho vymontovat, jak by to vyšlo? Nebo to je blbost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to je blbost, nebo ne, poznáme. :rolleyes: Protože přesně tenhle dotaz jsem udělal.

Akorát, že pošlu celé hodinky a dát to do nerez pouzdra a chci tohleto a támhleto a ještě tamto.

A nic nedělat se strojkem, samosebou že bez záruky od nich. A staré díly vrátit. Tak uvidíme.

Ptal jsem se jestli to jde a když ano, tak prosím kalkulaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ještě dodám - kolik tam bude stát ta práce a támhleto a tamto. Zajímalo by mě spíše, kdyby se zaslaly celé hodinky (jak píšeš) a nic se na nich nedávalo dělat, krom toho, že by to přehodili do nerez pouzdra a vše ostatní vrátili. Ptal se na to někdo? Myslím, že tak bychom se mohli dostat k ceně kompletního nerezového pouzdra, samozřejmě s prací ..... ale když to jinak nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc si to nenechat poskládat v eltonu rovnou? Posles jim co chceš mít v hodinkách svyho, třeba strojek, ciferník... A zpátky dostaneš komplet hodinky.

Dodával jsem si strojek, původní ručky, původní ciferník a původní dynko a Elton k tomu namontoval zbytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na tom špatného, projevit svá příní a chtít si za ně zaplatit.

Chci do nich pozlacenej strojek s modřenejma šroubkama a do Eltonu ho posílat nebudu.

Já myslím že klidně můžeš- když napíšeš, ať do něj nešťourají, tak nebudou. Nebo tam pošli JAKÝKOLIV a ten svůj si tam pak nech přehodit, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na tom špatného, projevit svá příní a chtít si za ně zaplatit.

Chci do nich pozlacenej strojek s modřenejma šroubkama a do Eltonu ho posílat nebudu.

Špatnýho na tom nic není.Je spousta lidí,která by chtěla v Eltonu utratit nechutnou sumu,ale asi není v jejich silách,aby všechny zájemce vyřídili hned,podle mě.Já tam mám hodinky už 7 měsíců a eště se na ně nedostalo :-( Potřebuju jen novej ciferník,ručky a korunku. Variana Bé,že už jsou za vodou a nikam nespěchají se mi moc nezdá .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatnýho na tom nic není.Je spousta lidí,která by chtěla v Eltonu utratit nechutnou sumu,ale asi není v jejich silách,aby všechny zájemce vyřídili hned,podle mě.Já tam mám hodinky už 7 měsíců a eště se na ně nedostalo :-( Potřebuju jen novej ciferník,ručky a korunku. Variana Bé,že už jsou za vodou a nikam nespěchají se mi moc nezdá .

Myslím, že A je správně. Mám dojem, že tady před časem někdo psal, že na čas utnou renovace úplně. Hele, počkej si a pokud bude vše o.k. užiješ si je. Beztak máš spoustu dalších kousků, kterýma si to čekání ukrátíš  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...