Přejít na obsah

Renovace v Eltonu


Doporučené příspěvky

Pouzdro, to opravdu nezachráníš. Být Tebou, přibrzdil bych a zkoumal další možnosti. Přechromování pouzdra není dle mého dobrá volba. Máš- li k nim citový vztah, nech je vyčistit a  ulož je. Chceš- li je nosit, použij jen stroj- nech si je zrenovovat třeba do pouzdra PS2 s leteckým ciferníkem, nebo si udělej vlastní návrh ciferníku a budou parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přéésně... prostě se to bude blejskat jak psí kulky a hrany budou ocucané.

Jinak jsem moc zvědavej jak si s tím Elton poradí... tě poprosím o finální foto až budou hotové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro, to opravdu nezachráníš. Být Tebou, přibrzdil bych a zkoumal další možnosti. Přechromování pouzdra není dle mého dobrá volba. Máš- li k nim citový vztah, nech je vyčistit a ulož je. Chceš- li je nosit, použij jen stroj- nech si je zrenovovat třeba do pouzdra PS2 s leteckým ciferníkem, nebo si udělej vlastní návrh ciferníku a budou parádní.

Nojo, jenže ja nechci měnit design a tvar pouzdra, takze dat strojek jinam pro me neni varianta.. Nebo bych musel dělat repliku toho starého, což by bylo docela drahé...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupit to samé pouzdro např, na Aukru a předělat a nemusíš dělat žádnou repliku.

 

Přesně stejné hodinky s pěkným pouzdrem  Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím všechny ve spolek, myslím si, že pouzdro je věcí názoru a nikdy se na tom všichni neshodneme.

Pokud jsou po dědovi a chci je zachovat 100% originál nechal bych je vyčistit a vyhradil jim čestné místo.

Pokud bych je chtěl na denní nošení a aby byly v hezkém stavu vydal bych se cestou chromu.... Pořád budou od dědy sice upgrade, ale ne 1/2 aukro.

Dej pak fotky jsem moc zvědavý na to jak Elton chromuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první Primky k 15. narozeninám, renovace v Eltonu, spokojenost. Za pětinu ceny bych možná sehnal NOS, ale tohle jsou ty, které jsem dostal od tatínka.

Chválím za to srdce, jen se zeptám na motivaci té renovace, chceš je zase po letech nosit? Osobně bych si ty staré nechal právě tak, jak byly a k nim dokoupil ty, jak píšeš "NOS". To pouzdro je, předpokládám, původní, zrenovované, nebo Ti jej vrátili a je jiné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Motivace - nostalgie, mít na ruce něco, co jsem dostal k narozeninám jako malý a moci říci synům : " Tyhle Primky jsem dostal od tatinka " Za nějakou dobu dostali k narozeninám taky hodinky a nosí je s dosti velkou pýchou ( SKX 007). Cifr je po dohodě trochu jiný, mnou odsouhlasený. Pouzdro zrenovovane. Na rovinu, protože lezely 30 let v šupliku, tak jsem neměl cifr v oku a tenhle k nim jde taky. Když je dám na ruku, všichni z rodiny zbystří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...