Přejít na obsah

Jak jsem koupil rolexky od Street Glida


kleofash

Doporučené příspěvky

Jak jsem koupil rolexky od Street Glida aneb Praha není Brno

 

"Zjistila jsem, že nutně potřebuju rolexky", oznámila mi moje milá. Chvilku koukala, studovala a pak potkala inzerát od Street Glida. Malé rolexky na dívčí ručku, bylo jasné, že je potřeba jednat rychle, protože když si hodinky vybrala, tak je samozřejmě potřebuje hned. Dnes, nebo zítra. 

 

Konverzace s prodejcem byla rychlá a jasná. "Ty mi hoď prachy na účet, já ti hodím na poštu hoďky". Zalekl jsem se slova pošta, ale byl jsem ubezpečen, že je to cenné psaní, pojištěné, s udanou hodnotou, stokrát prověřené, v bezpečnostní obálce, s podpisem přes zalepení, nic se nemůže stát... Nakonec jsem podlehl, i když obava přetrvávala. Přecejen, poštu (aspoň tu naší) znám až moc dobře. (Ne, dosud jsem ji opravdu neznal.)

 

telegraficky:

čtvrtek:   Street Glide: "Tak jsem ti tam odpoledne hodil ten balíček, zítra by ho dokonce mohli doručit."

pátek:     Telefonát na poštu: "Jojo, balíček je v systému, ve 4:15 byl na třídící poště Praha, dnes to ale už nedoručíme. Bohužel až v pondělí."

sobota:   Jeli jsme na dovču

neděle:   Dovča (+ dotaz od Street Glida, zda už máme rolexky: "Ne, nemáme, jsme na pláži")

pondělí:  Dovča

úterý:      Dovča

středa:    Dovča

čtvrtek:   Dovča (+ dotaz od Street Glida, zda už máme rolexky: "Ne, nemáme, nemáme ani SMS, nemáme nic. Zítra se vrátíme a budeme pátrat")

pátek:     Návrat z dovči, příjezd v noci domů a......

 

ROLEXKY... Přijedeme si tak domů, deset večer, a na chodbě u schodiště leží balíček. Jen tak chudák pohozený na rohožce. Někdo z baráku balíček zjevně převzal, přečetl si na balíčku naše jméno (a udanou cenu!!!!) a jen tak volně jej pohodil na chodbu, ať si to zvedneme až se vrátíme. Však co, ti mladí z baráku si někde trajdaj, a furt si nechají něco posílat.

 

Pošta v Brně doručuje ve velkém stylu. Převezme balíček za sto litrů, týden ho trajdá mezi Brnem a Prahou a nakonec ho předá nějaké random paní z baráku, která ho volně pohodí na chodbu. Ležérněji to už asi nešlo.

 

Inu, Praha není Brno.

 

 

 

post-8547-0-35460600-1468303792_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovek, co necha jakýkoliv balicek nebo psani volne za dverma je megablb...to vam snad udelal nejaky soused schvalne, ne...

 

Kdyby se nedejboze ztratil, bylo by to vymahatelné na te poste?? Nebo ta uz oficiálně předala a je z toho venku?

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš podat stížnost, zkus to tady:

 

JUDr. Zuzana Kvášová

ombudsmanka

--

ombudsman@cpost.cz

Tel.:  +420 221 132 109

--

Česká pošta, s.p.

Politických vězňů 909/4

Praha 1

Korespondenční adresa:

Poštovní přihrádka 99

225 99 Praha 025

 

Ale po zkušenostech, které mám, je to jen ztracený čas. Řešení nikdy žádné, plná huba slintů a slibů, aby člověka uklidnili a skutek utek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať je to jak je to ( a tady u Tebe je to od pošty pěkná lumpárna)  .....Rolexy předávám a přebírám osobně, nejen kvůli bezpečnosti, ale i kvůli těm "kecům", který od dalšího chronoblázna kolem toho potřebuju slyšet. 

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole tak to je pecka to sa mi v zivote nestalo. Mne ked dorucuju poistenu obalku a cena je nad 10tis CZK tak to posta ani nedorucuje a v statuse/trackingu je info ze "zasielka mimo dorucenia" ci tak nejak a osobne na postu kde to maju v trezore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...