Přejít na obsah

Davosa Ternos alias Rolex Submariner


Mischa80

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pro kolegu ridice5 - Snad se nebudes prilis zlobit, ale Tvoje prispevky jsou klasicke vykriky zacatecnika, co po par hodinach na foru nabyl dojmu, ze musi dale sirit svuj pohled na svet.. 

 

 

Tady ridic zkratka potrebuje tech 50 prispevku, tak se snazi rozpoutat flame a do hledacku si vzal Rolex

Kolego ..... kolega řidič mi jako začátečník nepřijde a i když s ním částečně nesouhlasím, snaží se argumentovat slušně ...... škoda, že s podobném duchu není tvá reakce.

Navíc, kdyby potřeboval 50 příspěvků, tak mu stačí "Super" "Gratulace" "WOW"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze ty mrchy Rolexky furt takhle nekoho rozcilujou a provokujou :D

Ale chapu to, taky jsem sveho casu vasnive diskutoval. Ubehlo par let, clovek neco vyzkousi a bud se nekam posune, nebo ne. Je nutne si uvedomit nekolik veci:

1) O smyslu Rolex nejvice diskutuji ti, kteri je srovnavaji s levnejsima znackama. Snad jsem tu jeste nevidel vlakno na tema: ?Koupil jsem si Suby. Udelal jsem dobre? Nemel jsem radsi vzit Davosu??.

2) Suby jsou u nas brany jako top hodinky, ale ve zbytku zapadniho sveta je to jen entry level do sveta hodinek. Nebo nekdo, kdo chce koupit hodinky, tak vezme Suby, protoze to je urcity standard. Treba jako koupit si Oktavku. To je Cechuv mokry sen. Pripadne ti, co se o auta nezajimaji, tak to proste berou jako standard.

3) Rolex ma proste vice nez stoletou historii, kdy kazdy sroubek a index vypracovali k dokonalosti. Vsechno si delaji inhouse. Davosa je prosta montovna dilu.

4) Rolex ma perfektne zmaknuty marketing, uz historicky. Mista, udalosti, osobnosti, toho vseho vyuziva perfektnim, ale nevtiravym zpusobem.

5) Nema duvod byt levnejsi, lidi to porad kupuji. Bezte se projit po 5th Avenue v NYC. Rolex boutique narvany, u Omegy hleda par lidi Moony nebo Bondovky, u Paneraie lidi zkousi, jestli vypadaji jako Stallone. Zenith, Hublot, IWC maji prazdno. Grand Seiko porada ruzne akce, aby aspon o sobe par nadsencum dalo vedet...

Stejne tak by se dala uvest rada negativnich pohledu na Rolex. Proste nejlepsi je zkusit a udelat si svuj nazor.

Taky jsem hledal ruzne homage vseho mozneho, ale nakonec sly vzdycky pryc, protoze ten pocit z nich clovek stejne nema. Lepsi se je fakt kousnout a dosetrit na hodinky, ktere clovek chce. At to jsou Suby, PO nebo Marky.

Ja myslim, ze vystizne to shrnul Andy v tomto prispevku, a rikat cokliv dalsiho uz je nadbytecne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolego ..... kolega řidič mi jako začátečník nepřijde a i když s ním částečně nesouhlasím, snaží se argumentovat slušně ...... škoda, že s podobném duchu není tvá reakce.

Navíc, kdyby potřeboval 50 příspěvků, tak mu stačí "Super" "Gratulace" "WOW"

Tu jeho slušnou argumentaci jsi viděl kde? No ale pokud se chceš zastávat provokativního flamu, tvoje věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Jsem hrdým vlastníkem Ternos(u) a potřeboval bych poradit. Chci jim na léto dát nějaký dobrý kaučuk či silikon. Líbí se mi styl Rubber B. To vypasovani u pouzdra je výborné. Máte nějaký tip kde koupit? Nemám Rolex tak nechci originál Rubber :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Jsou pěkný, dost jsem si je oblíbíl, ale minule mi spadly z ruky a nestačil jsem se divit.

Stěžejka koncová uplně přišla o hroty jako by tam ani nebyly a při pádu praskla pevná spojka spony a jsou kupovaný v lednu 2017 😬

Nic takovýho se mi nestalo ani v práci kde nosim čínský "humáče"

IMG_20210223_092422.jpg

IMG_20210223_092510.jpg

IMG_20210223_092538.jpg

IMG_20210223_092329.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty máš štěstí a já smůlu, to je přece jasný 🙂

Nedával jsem to sem proto abych Davosu jako takovou pomlouval nebo někomu hanil, pořád ty hodinky mám rád, proto jsem  je taky poslal na servis.

Dával jsem to kůli tomu že se to stalo, myslim to že spadly z ruky protože stěžejka přišla o hroty, to nechápu jak ani proč.

To že při dopadu prdla pevná stěžejka v náramku zase tak moc nepochopitelný neni i když bych to nečekal.

Až přijdou domu tak se s nima zase rád pochlubim a vám všem ať tikaj a nepadaj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak hodinky už mám zase na ruce a nejpravděpodobnější verze je taková, že zřejmě únavou materiálu praskla spojka ve sponě a následoval pád. Nejspíš hodinky spadly přesně na dýnko, což odnesl i incabloc, kterej náraz vyrazil a zdeformoval a pravděpodobně i tento náraz střihnul hroty stěžejky. Štěstí bylo že se žádná část uvolněných dílů nedostala do strojku, ale zůstala v dýnku.

Tímto chci i poděkovat zdejšímu členovi Jirkovi Štencekovi za pomoc v mojí situaci, kdy hodinky již nejsou v záruce a ochotně mi pomohl celou situaci rychle vyřešit 👍 děkuji Jirko!

 

Ať vám to všem pěkně tiká a brzký návrat do normálu 🍻

IMG_20210313_232733.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...