Přejít na obsah

Davosa Ternos alias Rolex Submariner


Mischa80

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Blues: Je tady toho na fóru napsáno víc než dost. Zbytečné se ptát, protože je to komplexní problematika, na kterou těžko odpovědět jedním příspěvkem. BTW, přímou úměru v reálném životě taky nenajdeš, co se týče kvality vs ceny čehokoliv.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, presne jak pise Grand, s kvalitou cena neroste primou umerou, ale spise se bude krivka blizit exponenciale. Zrovna u subu je design naprosto dokonaly, vymazleny, odladeny, prvotridni materialy a zpracovani, k tomu je to klasika, pricti si k tomu renome znacky a marzi ( vetsina z ceny hodinek)... A cena je pak samozrejme jinde. Original je jen jeden, zbytek jsou ruzne povedene klony.. I presto vsechno povazuji dnesni cenu za nesmysl, nevidim zasadni rozdil napr. proti Omegam, ktere jsou taky sakra drahe... Ale tak to proste je, oni nemusi nikomu obhajovat svoji cenovou politiku, trebaze u obou ty hodinky mlati jak Bata cvicky, jak vidis, zajem je stale obrovsky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapsle od nespressa su dobre ale take tie noname kompatibilne kapsle nie su dobre. Asi tak to bolo myslene. Ale zo skusenosti mozem povedat ze mne chutili aj niektore noname kapsle co som skusil. Asi to bude cele zlozitejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pak babo raď :D Já to mám prostě tak, že radši nic než "něco jako". Napodobenina nikdy nebude mít tu správnou DNA. Ale proti gustu žádnen tentononc, čas to ukazuje, no ne.

 

ja som zase nazoru, ze za 10-20% ceny mas 92-98% originalu, cize pokial tych napr. 98% postacuje, tak preco nie. DNA alebo feeling originalu je ina kapitola a pokial je toto pozadovane, treba len original :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, k porovnání Davosa x RLX se asi nedostanu, takže je to pro mě fakticky platonická otázka. Ale nemínil jsem nějak zpochybňovat nic ohledně Rolexu. I kdyby to mělo být tak, že Rolex dělá zcela "obyčejné" hodinky, ale umí je prodat za "neobyčejnou" cenu. Proč ne, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jakou bys chtěl jinou odpověď, když porovnáváš neporovnatelné. Secco za tři kila ti ukážou stejný čas jako VC za půl mega, ale rozdílů tam bude na 5 listů A4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, to si dal na protilahle strany dva ozaj exremy, ale medzi hodinkami o ktorych je toto vlakno ten rozdiel skutocne nie je priepastny, co sa tyka technologii, dizajnu, kvality (!), materialov (pre zjednodusenie uvazujme o rolex oceli ako o bezej 316L, kedze ta sa pouziva vsade inde, aj na drahsich brandoch).

Ano, nejaka davosa nema gule a je to replik jak prasa ale ako som pisal vyssie, za par % love mas skoro sto % origu, POKIAL neriesis tie akoze dna, feeling, prestiz, image atd.

suhlasim s organicom, ze mam na to iny, taky grobiansky nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu ironického rýpnutí - už někdy někdo považoval Davosy na zápěstí ctihodného občana za fejky? :-)

Já jsem to dal trošku přiškrceně za vlasy, ale rozdíly samozřejmě jsou, i když ne tak propastné, aby se o Davosách mluvilo jako o fejkách....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...