pepyczek Odesláno 5. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 5. srpna 2016 (upraveno) Zdravím, než si pořídím Seiko SARX015 jakožto univerzály na furt ( ), chtěl bych zkusit nějaká chrona.Nějaké upřesnění: - rozpočet mám max 8000,- - nové - wr100 - rád bych automaty, ale v této cenové relaci pochybuju - na tahu - ve stylu Seiko Panda - na značce zas tak nezáleží, ale preferoval bych japonskou provenienci Najde se něco? Díky :-) Upraveno 5. srpna 2016 uživatelem pepyczek
Maxel Odesláno 5. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 5. srpna 2016 Řešil jsem podobné zadání, tak třeba Tě tam něco zaujme:http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/89774-chronograf-panda-watch-cca-300eur/?hl=panda Nakonec jsem to vyřešil takto:http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94063-vratislavia-conceptum-chronograf/
pepyczek Odesláno 5. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 5. srpna 2016 Řešil jsem podobné zadání, tak třeba Tě tam něco zaujme:http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/89774-chronograf-panda-watch-cca-300eur/?hl=panda Nakonec jsem to vyřešil takto:http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94063-vratislavia-conceptum-chronograf/Mrknu, díky.
pepyczek Odesláno 6. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 Chtěls automaty, ne?:-)Chtěl, ale s rozpočtem 8000,- nevím, nevím .
pepyczek Odesláno 6. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 Nebo spíš tyto Citizeny CA0345-51L :-). Automat oželím.
JanNovakJan Odesláno 6. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 To už rovnou dohoď 2t. a vezmi rádiem řízené s budíkem http://www.tiphodinky.cz/panske/citizen-eco-drive-radio-controlled-at9030-55l.html
PavelSch Odesláno 6. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 Hm, asi tyto, SNDF87... mám, doporučuji s baterkou jsem se smířil a za ty peníze..
pepyczek Odesláno 6. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 To už rovnou dohoď 2t. a vezmi rádiem řízené s budíkem http://www.tiphodinky.cz/panske/citizen-eco-drive-radio-controlled-at9030-55l.htmlO kolik jsou přesnější?
JanNovakJan Odesláno 6. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 U hodinek bez rádia záleží na konkrétním kusu, ale v quartzu to žádná tragédie nebude (pár vteřin měsíčně). Ovšem s rádiem se nemusíš starat vůbec o nic, tj. ani o datum v měsících kratších než 31 a ani při změně zimní/letní čas.
pepyczek Odesláno 6. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 U hodinek bez rádia záleží na konkrétním kusu, ale v quartzu to žádná tragédie nebude (pár vteřin měsíčně). Ovšem s rádiem se nemusíš starat vůbec o nic, tj. ani o datum v měsících kratších než 31 a ani při změně zimní/letní čas.Ok, díky za info, nechám si to projít hlavou, ten Váš odkaz na ty RC mě celkem nahlodal .
Horhe Odesláno 6. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 Pokud bys ustoupil skoro od všech požadavků, tak za ty prachy můžeš mít Seagull 1963 v manuálu. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Já třeba mám tuhle pandu, nemá požadovanou vodo a cena je trochu jinde Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
pepyczek Odesláno 6. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 6. srpna 2016 Pokud bys ustoupil skoro od všech požadavků, tak za ty prachy můžeš mít Seagull 1963 v manuálu.d14779d3c3916ee0ff09c9213e2a3801.jpg Já třeba mám tuhle pandu, nemá požadovanou vodo a cena je trochu jinde mag_taboo_giftguide_009.jpgZajímavé, ale není to to, co hledám. Ty druhé jsou parádní :-)
Maxel Odesláno 7. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 7. srpna 2016 Movado jsou skvělé, ale cenově dost mimo. Trochu na pohled podobné jsou Seiko SBPY133 (taky lehce přes) nebo Orient WV0041TX (ty už se vlezou) ; obje soláry. https://www.amazon.com/SPIRIT-Sapphire-antimagnetic-adjust-SBPY133/dp/B00NX925IAhttps://www.amazon.com/ORIENT-watch-neo-Seventies-SOLAR-WV0041TX/dp/B01BV43QHC/ref=pd_srecs_cs_241_3?ie=UTF8&dpID=51h98LsA%2BBL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL500_SR292%2C500_&psc=1&refRID=F2EJA0R8D5RAKMKJKMQ9
pepyczek Odesláno 7. srpna 2016 Autor Nahlásit Odesláno 7. srpna 2016 Někde jsem četl, že ta technologie Eco-drive od Citizenu je lepší než Solar u ostatních značek. Co je na tom pravdy?
Maxel Odesláno 7. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 7. srpna 2016 Promluvil ambasador Citizenu na fóru... Eco-drive je dobrej pohon, na kolik je lepší než jinde, to si žádá fakta ; čekáme JanNovakJan.
Frostie Odesláno 7. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 7. srpna 2016 Někde jsem četl, že ta technologie Eco-drive od Citizenu je lepší než Solar u ostatních značek. Co je na tom pravdy?Vzhledem k tomu, že je to jedna s tatáž technologie Nec Electric v různých obchodních názvech s minimálními rozdíly, tak téměř nic
JanNovakJan Odesláno 9. srpna 2016 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2016 Rozdíl je snad v délce chodu v úsporných režimech (od několika měsíců po několik let), jinak asi opravdu nic. Aby moje předchozí reakce zase někomu nevrtala hlavou
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se