Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
před 18 hodinami, Slaco napsal:

Davide , nádherný fotky , jako hodně tady v tom vlákně, které mě utvrzuji že je chci 😄😄😄, asi je budu muset na příští léto vyzkoušet a na jubi jsou asi nej👍👍👍

Laco, díky. Jo a chybu určitě neuděláš, jak jsme psali s Vítkem, za málo peněz, dost muziky. Na jubi jsou určitě TOP.

 

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • Odpovědi 669
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Díky kluci všem, mám je opět objednané a opakuji hlášení pro Martina - na JUBILEE🤣🤣🤣

rozbij prasátko🤑 a objednej si ho už konečně taky ať tu nesmutníš😥

Odesláno

Dalsi sul do mych hlubokych reznych ran.

Kolik socialnich siti mi Tve poselstvi jeste prinese?
 

🤣

Tak kde ho mam panove koupit? Za pripadny link bych se nezlobil... Diky!

Odesláno
před 17 hodinami, Moty napsal:

Díky kluci všem, mám je opět objednané a opakuji hlášení pro Martina - na JUBILEE🤣🤣🤣

rozbij prasátko🤑 a objednej si ho už konečně taky ať tu nesmutníš😥

Super, dobrá volba, to by mě nenapadlo, když jsi mi psal, že je do pár hodin objednáš - hold Chronomag je mocný, tedy zejména jeho fotky :D  ... Na jubi jsou nej, dobrá volba!

Odesláno

Raději ani nepočítám kolik jsem zaplatil:
- vypouklý safír (díly + montáž)
- Kandži věnec (díly + montáž)
- prosklené dýnko (díly + montáž + tlakovka)
- Jubilee

Určitě bych měl za ty prachy ještě minimálně jedny želvy, ale nevím, tento kousek mě prostě už od začátku chytnul (navzdory zvyklostem pokročilého chronomagora jsem je koupil nové a ne z druhé ruky).
Vím, že jejich prodej by byl ekonomická sebevražda.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

Take je mam od nova.

Vcera jsem uz mel to jubilee ze Strapcode v kosiku, finale okolo 3.200,- 

To je proste hrozny! Jako mam nejaky love v hodinkach, ale tohle si vzhledem k cene tech PADIn furt nejak nedokazu obhajit...

Co mam delaaaaat? 
😲

Odesláno
V 22. 8. 2020 v 13:58, Murphy97 napsal:

Take je mam od nova.

Vcera jsem uz mel to jubilee ze Strapcode v kosiku, finale okolo 3.200,- 

To je proste hrozny! Jako mam nejaky love v hodinkach, ale tohle si vzhledem k cene tech PADIn furt nejak nedokazu obhajit...

Co mam delaaaaat? 
😲

Co třeba tahle varianta....https://wrwatches.com/collections/strap-bracelets/products/jubilee-bracelet-for-srp773-4-7-8

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...