Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Ostrava


grga_pitic

Doporučené příspěvky

To teda byla, hlavně ta , jak jsi si nemohl vzpomenou kde byslíš a já s tebou musel dělat okružní jízdu po Olomouci. :D

Cyrilovi jsem pak musel zastavit na luleč a za odměnu mi podřel dveře od auta. Z řidičem na takovou akci na dlouho končím. Ale už teď se těším na další sraz. A Bakera příště vyzvu na solidní duel v jegermaisterovi za trest, že mi tam dělal celou dobu chutě. Bylo od něj nečestné a nesportovní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........ A Bakera příště vyzvu na solidní duel v jegermaisterovi za trest, že mi tam dělal celou dobu chutě. Bylo od něj nečestné a nesportovní.

 

Vidím, že se mnou založená tradice pěkně ujala, škoda že jsem se nemohl zúčastnit, ale v lednu každopádně panáčkuju s Váma :thumbsup_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super besídka pánové. S těmi dveřmi u auta Laďóšku sorry. Měl jsem zato, že odhrnuju jenom sníh. Příště se polepším. Pití dobrý :wine: jen ten ranní smrad z hader byl k zblití. Mám radši hospody kde se nehulí. Příště znova.... :speak_cool: A vemte mi tu baterku co maj baníci na helmách......ať si můžu prohlídnout hodinky.

Přikládám pár fotek z telefonu. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...