Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Ostrava


grga_pitic

Doporučené příspěvky

Chlapi, v létě jsem se tam cestou z Dinoparku zastavil a je to tam super. Jen nevím jestli to nebude pro ty vláčky nebezpečné...až budete pod parou :)

 

Ale zase fotky Tomových Panerai ujíždějících na malé parní lokomotivě by nemusely být špatné :)

 

Já jsem pro!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, je to daleko jak cyp, Baker nechce brat luxusni povoz, bo by mu ho pry na parkovišťu rozebrali na šrubky, já proto, že logicky nepovalim z centra do Poruby a pak do Orlove, a hlavně chcu cosyk vypiť.

Davide jak to máš s dopravou ty?

 

 

A to se nestydíš napsat? Já z té mojí řitě jezdím do na každý sraz do Marijánek bez reptání. I když vím, že nemám domluvený odvoz nach hause.

Tohle mi tu zavání Ostravocentrismem.

Zdař buch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, je to daleko jak cyp, Baker nechce brat luxusni povoz, bo by mu ho pry na parkovišťu rozebrali na šrubky, já proto, že logicky nepovalim z centra do Poruby a pak do Orlove, a hlavně chcu cosyk vypiť.

Davide jak to máš s dopravou ty?

 

Kdybys aspoň rovnou napsal, že chceš chlastat a nevymlouval se na dalekou cestu z tzv. "centra" do Poruby :D

 

Markéta předběžně přislíbila svou účast, takže my bychom jeli autem a samozřejmě můžeme někoho přibrat. Jediná podmínka je, že se bude odjíždět zpět do Ostravy v rozumném čase (rozuměj do půlnoci).

 

Může někdo ověřit, že se tam vejdeme k jednomu stolu? Vybavuju si tam totiž jen takové malé stoly, se kterými se určitě nedá manipulovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys aspoň rovnou napsal, že chceš chlastat a nevymlouval se na dalekou cestu z tzv. "centra" do Poruby :D

 

Markéta předběžně přislíbila svou účast, takže my bychom jeli autem a samozřejmě můžeme někoho přibrat. Jediná podmínka je, že se bude odjíždět zpět do Ostravy v rozumném čase (rozuměj do půlnoci).

 

Může někdo ověřit, že se tam vejdeme k jednomu stolu? Vybavuju si tam totiž jen takové malé stoly, se kterými se určitě nedá manipulovat.

 

a co jsem tam napsal...cituji... chtěl bych cosyk vypiť... takže díky za svezení, teď vystoupí ze stínu určitě i Baker, a neboj do půlnoci stačí, pak u stolu usínám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...