Přejít na obsah

orientuhren.de


Tuby

Doporučené příspěvky

Nemáte někdo zkušenosti s tímto obchodem?

www.orientuhren.de

 

vybral sem si nakonec tyto hodinky a nevím, jestli to bude lepší na ebay nebo z nějákého obchodu v EU, popř. kdybyste mohli poradit nějáký podobný obchod. A jěště jeden dotaz, chápu správně incl. 19% Tax excl. shipping jako: DPH v ceně, ale doprava ne? Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

o víkendu objednáno, v pondělí odesláno, bohužel poštou ;), takže až ve čtvrtek v praze. Zabalený dobře, krabička vycpaná novinami, hodinky v pořádku. Bohužel objednával jsem modré, přišly černé .. ale co už no nekupte to za 86eur.. :D (btw v česku momentálně 3800)

fotky z mobilu

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nezbývá mi než se podělit o zkušenosti s tímto prodejcem. Když to zkrátím tak NEDOPORUČUJU!

Delší verze je, že mi přišly modré Maka, které když se dostatečně natáhnou někde kolem maxima, tak dělají 1minutu do plusu, jinak dělají 1 vteřinu do plusu. Prodejce ze mě dělá debila, že je to naprosto normální, odmítá přijmout reklamaci a teď už ani nekomunikuje. Takže ruce pryč!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezbývá mi než se podělit o zkušenosti s tímto prodejcem. Když to zkrátím tak NEDOPORUČUJU!

Delší verze je, že mi přišly modré Maka, které když se dostatečně natáhnou někde kolem maxima, tak dělají 1minutu do plusu, jinak dělají 1 vteřinu do plusu. Prodejce ze mě dělá debila, že je to naprosto normální, odmítá přijmout reklamaci a teď už ani nekomunikuje. Takže ruce pryč!

To mi dělalo taky bylo to sle

Upraveno uživatelem mp84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to pomohlo a už to je v pohodě předtim vždycky když se natahly do plna tak se začaly zrychlovat s pohybem ruky myslim že u tebe to bude ten steny problem mam taky Mako. Jinak s dodanim od tohoto prodejce jsem byl spokojen hodinky tu byly do 3 dnů ale nereklamoval jsem protože to byla oprava za 50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Objednával jsem tam několikrát, s Winfriedem vždy jen ty nejlepší zkušenosti Jak píší i ostatní, po zaplacení PayPalem max do týdne doma, v rámci EU samozřejmě bez výpalu a podobných pitomostí. Servis jsem řešit nepotřeboval.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Návštěvník bobbyphung

Zkoušel jsem také objednat jedný maka II a došel jsem až na placení převodem. Ale jen jedna otázka, jak pozná prodejce, že ty peníze jsou od správného kupujícího, když při generování objednávky není žádné číslo objednávky. Nebo máme jen napsat zprávu příjemce při převodu peněz? Díky za info. Ať žijou Orient's fans.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zkoušel jsem také objednat jedný maka II a došel jsem až na placení převodem. Ale jen jedna otázka, jak pozná prodejce, že ty peníze jsou od správného kupujícího, když při generování objednávky není žádné číslo objednávky. Nebo máme jen napsat zprávu příjemce při převodu peněz? Díky za info. Ať žijou Orient's fans.

To by mě taky zajímalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...