-
Příspěvky
9 174 -
Registrace
-
Přítomen
-
Vítězné dny
4
VintageLover naposledy vyhrál 13. června 2025
VintageLover má nejvíce líbivý obsah
O uživateli VintageLover
- Datum narození 21. prosince
Profile Information
-
Pohlaví
Muž
Návštěvy profilu
79 091 zobrazení profilu
VintageLover's Achievements
MegaXXLzávislák (8/8)
588
Popularita
-
Jsem to rikal Tome, ze budou akorat. Uz se tesim, az je budu mit zpatky ze servisu. Snad pristi rok
-
Setkání po roce a opět to mělo svoje kouzlo. Člověk nesleduje čas, když se dobře baví. Díky Tome a těším se, jak zmiňuji výše, na příště.
-
S Richardem vždy všechno, co si řekneme, platí. Opět na jedna hvězda. Díky a zase někdy.
-
Spise podle materiálu
-
-
Tak se podařilo, boží.
-
To bude fotkou nebo filtrem, nemyslím si, že je ten cifr v něčem odlišný. Maximálně mohl jinak stárnout. Libor má pravdu. Aftermarket jsem ještě tenhle typ cifru neviděl. Ale dneska je možný vše, takže když si Číňan řekne, tak ho vyrobí. Nicméně tady mi to nehraje, za mě jsou původní. Navíc mají "nálepku na dýnku", která se opravdu používala. Buď tato nebo potom červenobílá.
-
114.603 se začaly objevovat okolo roku 83. K nám se dostaly do prodeje kolem roku 1984. Prodejní cena na záručáku. Bohužel jsou dost náchylné na poškrábání zejména tah. Zlacené hodinky v dnešní době nemají takovou hodnotu jako ocelové. Škoda, že nejsou z 18K zlata jako Carrery 1158CH, hned bych po nich skočil.
-
Perfektní komunikace, všechno dle dohody. Dávám 1*
-
-
S Andrejem prvni obchod na dálku. Vse na jedna s hvezdou a dle domluvy. Priste treba osobne.
-
-
nn, to je myslím jeden Fin, ted si nepamatuju jmeno.
-
-
