Jump to content

sery.vlk

Member_50
 • Content Count

  1,759
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About sery.vlk

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 06/01/1958

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha - Jablonec

Recent Profile Visitors

11,595 profile views
 1. @Ajaj: držím palce a doufám, že Tě pořádně proklepli (aby to nebyl začátek většího problému, embolií počínaje; nejasná příčina je problém). Délka potíží souvisí s rozsahem poškození vnitřku žíly (chlopní), ale všechno se zas dá dát do pořádku, prostě se nauč reagovat na to, jak noha snáší stav s lehčí bandáží/bez ní, a neuspěchej to. Edit: max. Tě to může nutit běhat v kompresech .-)
 2. Gratuluju - Tobě i doktorům! (Znám ten pocit, konec dispenzarizace po 15 letech, už jsou to dva roky - letí to...)
 3. Mimo jiné, ta paní docentka není klinický lékař. Těm teoretikům se to totiž dobře teoretizuje...
 4. Jó kosení, toho jsem si užil coby nejmladší ucho na cvičáku, tehdy Svazarm... kde jsou ty časy...
 5. Když už tam přijdeš, tak Tě wopíchaj, jinak by to pro ně byla zbytečná komplikace, hledání náhradníka nebo nesplněný píchací plán. Ale očkovací lékař Tě třeba polituje, že jako větší riziko reakce... (Zkušenost mých rodičů.)
 6. Viz ockovani.opendatalab.cz U každého očkovacího místa jsou uvedeny historicky použité vakcíny.
 7. Vojto, tohle je neskutečně osobní a silné, děkuju za tuto připomínku, že v životě naši předci čelili zásadním situacím.
 8. Měl bys ji fotit s krabičkou od sirek, ať je vidět měřítko .-) a aby Baldic pochopil, že z týhle wovce je míň masa než z králika .-) Samozřejmě gratulace!
 9. @Ohrenstein: prosímtě vysvětlí zaostalýmu, co jsou abecední lidí, malby; za případný etymologický komentář budu zvlášt vděčný.
 10. Jsem se úspěšně přihlásil přes bankovní identitu, našel způsob, jak vložit víc příloh jednoho druhu atd. atd. (programoval to debil), abych nakonec zjistil, že bez kvalifikovaného certifikátu/bez datovky musím na poštu poslat papírově " potvrzení o elektronickém podání "bez řádného podpisu" ". S poučením, že když do pěti dnů nedodám papírový podpis, bude to, jako bych elektronické podání neučinil. Tvl kdo tenhle systém vymyslel.... A ještě se tím Schillerka veřejně chlubí.
 11. Jsem debil, tohle na autokorekci nesvedu .-) Chtěl jsem říct, hodinky bez sekundovky mají něco do sebe .-)
 12. Patrimony = etalon hodinkové elegance. Gratuluju, užívej si klidu dokonalých jednoruček .-)
×
×
 • Create New...