Jump to content

sery.vlk

Member_50
 • Posts

  1,776
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About sery.vlk

 • Birthday 06/01/1958

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha - Jablonec

Recent Profile Visitors

11,805 profile views

sery.vlk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. A kdybys přestal cítit/ovládat nohy nebo zejména zaznamenal potíže s močením, volej rovnou záchranku.
 2. Ahoj, a co zkusit nějakou androidií appku?
 3. Pravdu máš, Martine, když on mj. Novak právníkům ministerstva naservíroval na smeč, jeho chování ho doběhlo: “The applicant has a history of ignoring safety measures. “When he was infected he undertook an interview and a photo shoot [that’s the now infamous L’Equipe interview] which included taking his mask off and the minister took the view his presence in Australia would encourage people to emulate his apparent disregard for those kinds of safety measures.”
 4. Vojto, k plánování těch dvou extrakcí zde máš už spoustu fundovaných názorů, tak přidám jen nevyžádanou radu, to panorama sice vidím jen na tabletě, ale nech si na něm prosímtě zkontrolovat ty aproximálni výplně, ne všude to (by woko na tý moji tabletě) vypadá úplně cajk.
 5. Ahoj, tak přece účelem televize není Tě pobavit či inspirovat či kvalitně informovat, účelem naší televize je dát vydělat x lidem, za x dosaď přirozené číslo dle vlastního uvážení.
 6. Start-stop. Problém ale bude jinde, z nové baterky stabilní odběr 0,4 A při zamčeném autě, které by se mělo přepnout do stand-by. Takže někde něco šluslý nebo někam zatekla voda... No nic.
 7. Štvou mne ty moderní inteligentní systémy dobíjení autobaterek: v pondělí jedu celkem 700 km po D1, od té doby auto v garáži (= ne na mrazu), a dnes o 4 dny později nenastartuju. A těmi pár pokusy o start baterce dám poslední ránu, takže nabíječka se nechystá, od souseda přes kabely taky ani ťuk. Samozřejmě diagnostika žádnou hlášku, že se baterce blíží rychlá smrt, nedala. - Takže rád zaplatím za výměnu asistenčce, se silvestrovským příplatkem .-)
 8. Na toto téma pro srovnání: doma řešíme jeden případ na hematoonkologii, chemo + biologická léčba. První termín očkování na důrazné doporučení zrušen, ale tuším po třetí sérii doktoři sami aktivně zhodnotili, že podle stavu složek bílých krvinek existuje krátké časové okno (týden po jedné sérii a dva týdny před následující), kdy by se ten pfizer snést mohl, takže pacient nakonec komplet vyočkován během léčby. Jsem nechtěl věřit, že byli takhle proaktivní.
 9. Akorát že v těch "neprodělali" jich je hafo, co prodělali bez doktora, bez hygieny, takže se nedostali do systému. Odhady přes palec tipují až dvojnásobný reálný počet v kategorii "prodělali".
 10. Lehký dotaz od lenocha, co se mu nechce gůglit: jak je na tom VW, Konzern taky stojí, ptz už nemá kam štosovat pola a golfíky?
 11. No, přesně takhle to u BE fungovalo: s odběrateli cena sjednaná na fix roky nebo na rok, s dodavateli na spotu, najdi si, kolik na tom jen loni BE vydělala, resp. Písařík pan majitel. Teď se situace překlopila a mají otevřenou pozici jak prase, dělaj ztrátu jak prase a buď od sebe odběratele vypudí ke konkurenci nebo je ukecaj na floatový ceník, jinak zkrachují. Zisky se privatizují, ztráty socializují. Jenže ten objem původně BE odběratelů, k nimž neexistují cenově zafixované dodávky, na trhu prostě je a přechodem k jinému dodavateli nezmizí. Pokud si ten jiný dodavatel své pozice zodpovědně řídí, nějaký objem nových odběratelů absorbuje, ale pak ty nové budou moci brát taky jen na float... nebo bude riskovat, že skončí jak ten Písařík. Všechno jen kvůli nenažranosti majitele, který neuměl včas ukončit svou jízdu na tygrovi.
 12. Pokud jsi ujetej na přesnost, omez se jen na strojky s křemíkovým vláskem. Takže z těch, co se dají v krámě koupit, lepší značky od Hayeka, současné modely Breguet, Blancpain a samozřejmě Omegy. (Křemíkový vlásek má ideální geometrii, takže se eliminují polohové odchylky, stačí jen pečlivě zregulovat.)
 13. Hm, u mne je to naopak jediné minus nových moonů, náramek se zužuje příliš, na mne to působí jaksi křehce - přece jen moony jsou toolwatch, tato křehkost jim nesvědčí... Pohodlnost podle mne plyne především z užích článků.
×
×
 • Create New...