Jump to content

sery.vlk

Member_50
 • Posts

  1,764
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About sery.vlk

 • Birthday 06/01/1958

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha - Jablonec

Recent Profile Visitors

11,656 profile views

sery.vlk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Pokud jsi ujetej na přesnost, omez se jen na strojky s křemíkovým vláskem. Takže z těch, co se dají v krámě koupit, lepší značky od Hayeka, současné modely Breguet, Blancpain a samozřejmě Omegy. (Křemíkový vlásek má ideální geometrii, takže se eliminují polohové odchylky, stačí jen pečlivě zregulovat.)
 2. Hm, u mne je to naopak jediné minus nových moonů, náramek se zužuje příliš, na mne to působí jaksi křehce - přece jen moony jsou toolwatch, tato křehkost jim nesvědčí... Pohodlnost podle mne plyne především z užích článků.
 3. Jj, u nás jsou ženy děsně protežovaný, zlepšování gender procenta mají velcí šéfové jako KPI, takže při ucházení se o manažerskou pozici je muž diskriminován. Ideální by bylo nechat se přešít, ale takový kariérista se ještě nenašel.
 4. Není to stejná reference, podívej se na číselník na dělení mezi sekundami.
 5. @Ajaj: držím palce a doufám, že Tě pořádně proklepli (aby to nebyl začátek většího problému, embolií počínaje; nejasná příčina je problém). Délka potíží souvisí s rozsahem poškození vnitřku žíly (chlopní), ale všechno se zas dá dát do pořádku, prostě se nauč reagovat na to, jak noha snáší stav s lehčí bandáží/bez ní, a neuspěchej to. Edit: max. Tě to může nutit běhat v kompresech .-)
 6. Gratuluju - Tobě i doktorům! (Znám ten pocit, konec dispenzarizace po 15 letech, už jsou to dva roky - letí to...)
 7. Mimo jiné, ta paní docentka není klinický lékař. Těm teoretikům se to totiž dobře teoretizuje...
 8. Jó kosení, toho jsem si užil coby nejmladší ucho na cvičáku, tehdy Svazarm... kde jsou ty časy...
 9. Když už tam přijdeš, tak Tě wopíchaj, jinak by to pro ně byla zbytečná komplikace, hledání náhradníka nebo nesplněný píchací plán. Ale očkovací lékař Tě třeba polituje, že jako větší riziko reakce... (Zkušenost mých rodičů.)
 10. Viz ockovani.opendatalab.cz U každého očkovacího místa jsou uvedeny historicky použité vakcíny.
 11. Vojto, tohle je neskutečně osobní a silné, děkuju za tuto připomínku, že v životě naši předci čelili zásadním situacím.
 12. Měl bys ji fotit s krabičkou od sirek, ať je vidět měřítko .-) a aby Baldic pochopil, že z týhle wovce je míň masa než z králika .-) Samozřejmě gratulace!
×
×
 • Create New...