Jiří Štencek Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Hodinky Casio Pro Trek PRG 240-1 se mnou absolvovaly měsíční putování po Bolívii. Sepsal jsem k nim recenzi a doplnil ji fotkama. S technickou podrobností místní recenze od Ivana Leláka se rovnat nemůžu, ale třeba to i tak někomu pomůže v rozhodování. Za zpětnou vazbu budu rád. Jirka
Frostie Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Sice je vidět, že to nepsal chronomagor (nechce se mi věřit, že bys to snad měl psát ty), ale jinak dobrý
Vit Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Díky za příjemné čtení, pěkná recenze z reálných podmínek.Fotky také super.
kdojinej Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Perfektní počin, super! Kéž by takového čtení tady bylo více..
Ivan Lelák Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Zajímavé čtení, děkuji. Škoda, že chybí větší srovnání s Garmin a Suunto (s vyjímkou, že kolegové hodinky museli dobíjet).
Jiří Štencek Odesláno 20. října 2016 Autor Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Sice je vidět, že to nepsal chronomagor (nechce se mi věřit, že bys to snad měl psát ty), ale jinak dobrý Psal jsem to já A do správného chronomagora mi toho pořád asi dost chybí. To přiznávám.
Jiří Štencek Odesláno 20. října 2016 Autor Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Zajímavé čtení, děkuji. Škoda, že chybí větší srovnání s Garmin a Suunto (s vyjímkou, že kolegové hodinky museli dobíjet). Bohužel na to nebyl zase tak moc prostor. Ale souhlasím, že by to bylo zajímavé srovnání. Výsledek by ale pro Casio nebyl nejlepší, protože tam byly top modely od Suunta i Garminu, takže výbavově ale hlavně i cenově úplně jinde
Frostie Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Bohužel na to nebyl zase tak moc prostor. Ale souhlasím, že by to bylo zajímavé srovnání. Výsledek by ale pro Casio nebyl nejlepší, protože tam byly top modely od Suunta i Garminu, takže výbavově ale hlavně i cenově úplně jinde Ono také dost dobře nejde srovnávat střední třídu od Casia, které má i x lepších modelů s pofiderním vrcholem Suunta či Garminu, který je mimo už tím, že je potřeba jej i v tak odlehlých končinách dobíjet. Takže i kdyby měly o tisíc funkcí víc, tak to pro mne netvoří ani bídný low-základ expedičních hodinek. Co s takovými kusy např. na 1500 km treku v Altaji, kde ani elektřina není, max někde v jurtě z generátoru (pokud na ni narazíš)...
Ivan Lelák Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Frostie - nicméně lidé to srovnávají, určitě i vzhledem k funkcím, které se prolínají a Suunto má navíc pověst dobrých outdoorových hodinek, sice jak který model, ale značka je tak chápána, já ty dobíjecí chápu spíš jako chytré a sportovní, než outdoorové. Zrovna nedávno se mne ve vláknu s recenzí druhých Pro Treků někdo ptal, jestli jsem při rozhodování o koupi uvažoval i o Garminu a Suuntu, která mají GPS a některé nedostatky, které popisuji, nemají. A můj první argument byl VÝDRŽ. V téhle recenzi se v letadle taky porovnávalo, takže to není ojedinělý názor a právě proto by mne zajímalo udělat srovnávací test, aby potenciální kupci věděli, co hodinky umí, ale i k čemu a komu jsou určeny.
Jiří Štencek Odesláno 20. října 2016 Autor Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Ono také dost dobře nejde srovnávat střední třídu od Casia, které má i x lepších modelů s pofiderním vrcholem Suunta či Garminu, který je mimo už tím, že je potřeba jej i v tak odlehlých končinách dobíjet. Takže i kdyby měly o tisíc funkcí víc, tak to pro mne netvoří ani bídný low-základ expedičních hodinek. Co s takovými kusy např. na 1500 km treku v Altaji, kde ani elektřina není, max někde v jurtě z generátoru (pokud na ni narazíš)... Na 1500 km pochod bych si vzal solární panel (už jsou velmi lehké).. stejně musíš občas nabít telefon, takže bys nabil i ty hodinky. Ale souhlasím s tebou, že mám radši hodinky, které vydrží. Sám jsem majitelem starších Suunto Core, které nemají GPSku a vydrží měsíce
Frostie Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Frostie - nicméně lidé to srovnávají, určitě i vzhledem k funkcím, které se prolínají a Suunto má navíc pověst dobrých outdoorových hodinek, sice jak který model, ale značka je tak chápána, já ty dobíjecí chápu spíš jako chytré a sportovní, než outdoorové. Zrovna nedávno se mne ve vláknu s recenzí druhých Pro Treků někdo ptal, jestli jsem při rozhodování o koupi uvažoval i o Garminu a Suuntu, která mají GPS a některé nedostatky, které popisuji, nemají. A můj první argument byl VÝDRŽ. V téhle recenzi se v letadle taky porovnávalo, takže to není ojedinělý názor a právě proto by mne zajímalo udělat srovnávací test, aby potenciální kupci věděli, co hodinky umí, ale i k čemu a komu jsou určeny. JJ, rozumím ti Ivane, ale asi mám na hodinky jiné požadavky, než uživatelé smartwatch.
Frostie Odesláno 20. října 2016 Nahlásit Odesláno 20. října 2016 Na 1500 km pochod bych si vzal solární panel (už jsou velmi lehké).. stejně musíš občas nabít telefon, takže bys nabil i ty hodinky. Ale souhlasím s tebou, že mám radši hodinky, které vydrží. Sám jsem majitelem starších Suunto Core, které nemají GPSku a vydrží měsíce Souhlas
Lukyn77 Odesláno 21. října 2016 Nahlásit Odesláno 21. října 2016 Jirko, hezká recenze. Já jsem s jejím obsahem spokojenej, pokud bych vybíral podobný model hodinek, byla by pro mě přínosná. Pokud byly v tlupě i např. Garminy/Sunta (s GPS), neukecal bys kamaráda k popisu zkušeností, výdrž atd.. ...?
Jiří Štencek Odesláno 21. října 2016 Autor Nahlásit Odesláno 21. října 2016 Jirko, hezká recenze. Já jsem s jejím obsahem spokojenej, pokud bych vybíral podobný model hodinek, byla by pro mě přínosná. Pokud byly v tlupě i např. Garminy/Sunta (s GPS), neukecal bys kamaráda k popisu zkušeností, výdrž atd.. ...? Zkusím z nich něco vytáhnout, ale nejsou to moc "psavé" typy
daur Odesláno 30. října 2016 Nahlásit Odesláno 30. října 2016 Hezky napsáno. Z mého pohledu mají vše potřebné. To osvětlení je malá vada na kráse, ale přiznám se, že jsem trošku nadával jak špaček, když jsem se večer snažil odečíst hodnoty. Mám krátce GW 9400 a ten to má také.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se