Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

Ta poslední fotka mě pěkně nasrala - jak samuraje nemám rád, tak tento cifr se fakt povedl... no a pak přišla tato fotka a já na ni čuměl už asi 50x... a začal hlodat červ...

Dal bych jedno pravidlo na fóru - a to hlavně v sekcích "co máte právě na ruce..." zákaz dodatečného upravování fotek, různé hrátky s vytažením ostrosti, hloubky barev, atd... stačí že je kvantum hodinek, které se mně líbí na první dobrou tak jak jsou. Ale když se do toho seznamu vkrádá ještě celá řada hodinek, které jsem myslel že nemusím, na základě podvržené krásy, tak už je to zločin... Mělo by se to trestat podobně jako šíření toxikomanie... A já si jdu ty podvržené samuraje vyhnat z hlavy...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Taky uz jsem je mel nekolikrat v kosiku ale ted jsem koupil wafle. Nesmim se divat na ty fotky tady :) dnes mi dorazili zulu tak aspon trochu radost. Ta modra je supr prave mi prijde ze by se k ni hodil ten cifernik u tech mant. O duvod vic si je poridit :)

IMG-20210316-WA0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra tohle mi nedělej

před 11 minutami, neferirkare napsal:

Tak budu otravovat ještě v jednom vlákně. Mrzí mě to, ale mám z nich hroznou radost...

7B0755B9-DA53-45BF-A065-69015D67C8A8.jpeg

Sakra tohle mi nedělej,jak je mám potom dostat z hlavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, uja napsal:

A jaký máš pocit z toho nového řemínku

U těch Seiko řemínků mám zkušenost jen s tím s SKX. Ten byl vyloženě nepohodlný. Tenhle je fakt super. Pevný, zároveň měkký. Takže jo, je bezva. 

Upraveno uživatelem neferirkare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem teda přišel na jednu věc. Zpracování fakt dobrý, i luneta lícuje. Ale korunka. Ta jde neuvěřitelně obtížně zašroubovat. První závity se chytají na jedničku. Pak ale to je jak kdyby to šlo přes závit. Ale nejde. Když si zvětším a prohlížím závit, tak ten je v pořádku. No asi to tak má být. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to iste som si vsimol aj ja, aj ked mam pocit ze cim viac konrunku zakrucam tak sa ten zavit trosku vybehal a uz to tak nedrhne. Dokonca ked ich chcem manualne natiahnut tak pri kazdej jednej otacke mi to uz chyta zavit. Takze musim pri natahovani korunku jemne odtlacat smerom od puzdra, inak sa korunka zacne dotahovat. Ale aj to je uz casom o dost lepsie ako na zaciatku ked som ich vybalil z krabice.

20210319_233121.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...