Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

V 7. 1. 2022 v 10:10, kork74 napsal:

Tu figurku nutně potřebuju. Jirko da se ještě nějak získat? Mám pocit, že by nebyla ve špatné společnosti.IMG_20211228_143936.thumb.jpg.e206df46b9f4edee2e4266bbc99f30d9.jpg

Můžu jej objednat, ale dopředu říkám, že skládání je fakt zážitek :D Cena je okolo 300-400 Kč. Ideální je k tomu mít i různé kleště pro přesné ohýbání plíšků. Sada kleští se dá koupit asi kdekoliv v modelářství. Jde to ale i samodomo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vím, že tohle vlákno je o samurajích a ne o želvách. Ale samuraje se mi líbí a mám nutkání si jedny pořídit za dobrou cenu (SRPB51). Všude čtu, že jsou to pořádné hodinky, takže nevím, aby na mně nevypadaly směšně velký. S ohledem na můj střední věk mně už ruka asi moc neporoste. Jsou podle vás nové samuraje jenom pro větší zápěstí? Přikládám fotku fungl nových želv na mé ruce a budu rád za každou radu.

 

IMG20220216155724.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam je doma. Hned po shlednuti na zivo me je jasny ze si je necham, jsou suprovy. Velikosti me pripadaji mozna o trochu mensi nez zelvy.

Takze ted se chystam na zkracovani tahu, coz jsem zatim nedelal. Ty kolicky se vypichuji ve smeru sipek?

Mam na to takove to sroubovaci vypichovatko, ale hrot mi pripada kratky, budu pak asi muset pouzit klesticky na dovytazeni, mam ale jen takove s vroubkovanymi celistmi. Mam se radeji podivat po klestickach s hladkymi celistmi?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal.S. :   kolíčky(osičky) vytahuj ve směru šipek, kleště jsou asi jedno(jaké), jen dej pozor ať neztratíš ty malé krátké trubičky, které jsou v dírkách článků a osičky jimi procházejí (někdy vypadnou, tak je tam musíš mrchy malé;-) zasunout zpět...než k sobě složíš spojované články a budeš jejich otvory (proti směru šipky) zasunovat osku zpátky.

...kdyžtak najdeš videa na netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Velkoryse zapůjčené 🌊⛩️ Dark Manta

1647065066211_compress94.jpg

1647065066197_compress52.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, LainCoubert napsal:

Krása 😍

Díky, vyřídím chválu 🙃!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Dobry vecer vsem milovnikum samuraju
Ja se priznam, samy mam opravdu rad! 😈
Seiko jsem mel a mam nekolik. Pred nejakou dobou mi na mych "starych" oranzovych samech spadla luneta. Bylo praskle perko, tak jsem je vymenil a problem bohuzel pokracoval. Tak sly do oficialniho servisu, kde mi po 2 mesicich rekli ze je poskozene pouzdro a tudiz oprava nemozna. Dost me to nastvalo, byly to moje oblibene daily uz peknou radku let. Hodne toho zazily, "utopeni " vymenu strojku  za 7s26, nekolik potkani s asfaltem, .... . A jelikoz jsem titanove pouzdro na vymenu nenasel, tak jsem se dal do hledani nahrady. Chvili to trvalo, protoze jsem chtel zase oranzove a funglovky. Od vcerejska uz jsou doma a na ruce. 😎 Plna spokojenost! 👍
Ted budu jeste doresovat pasek. Origo tah je pekny, ale mam radeji neco ve stejne barve. Oranzovy silikon je fajn, ale je to cheap cina. Myslim, ze si samy zaslouzi neco lepsiho, budu pokracovat v hledani. Pokud mate nejaky tip, tak bych urcite bral 😉.
Ted ty "stare" samy. Ne ze bych neveril seiko servisu, ale slepou duveru nemam. Nevite o nekom kdo by byl schopny a ochotny promerit a zkontrolovat, a popripade opravit/renovovat stare titanove samy?20220501_220955.thumb.jpg.6a53538b49b9cad38ef714ae01a17ca0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...