Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uf, tak letos to s tím vrácením byl docela porod, ale snad už to proběhne hladce.
Hodinky jim dorazily 10.2. a ještě nemám peníze zpět na účtu. Asi po 14 dnech od doručení hodinek mi napsali, že náramek vypadá použitě a že mi vrátí 70% z ceny náramku. Samotné pouzdro hodinek že je v pořádku.
Tak jsem jim obratem napsal, že jsem hodinky nenosil a už vůbec ne na nezkráceném náramku, což by s mým 16,5 cm zápěstím byla blbost a že jsem hodinky už jako Nearly New kupoval. Poté zase cca 14 dní žádná odpověď ani přes moje 2 urgence.
A v úterý konečně rozumná odpověď, že se omlouvají za zdržení a za to, že si neuvědomili, že jsem hodinky kupoval už v Nearly New a že mi samozřejmě vrátí celou částku. Tak nevím, jestli jen zkoušeli, co si nechám líbit, nebo to opravdu zadrbali nechtěně.
Tak doufám, že peníze brzo dorazí a nezůstane pachuť.
Tak to jen info pro ostatní.
Tak ako? Vyriešene?
Vyzera to, ze ich customer service je uplne strateny.

Kolega vratil hodinky po 3 dnoch. Ze su ponicene, doskriabane, nosene a bla bla. Nakoniec po par tyzdnoch ze oka, vratia celu sumu do 5 dni. Presli 3-4 tyzdne a nic. Na maily neodpovedaju, telefon nedvihaju (aj 50 pokusov za den), na fcb mrtvo.
U kolegu si definitivne znicili meno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre pre teba, mozes byt rad. Mozno dostali vcera zjeb od veduceho :)

Sam CEO kolegovi potvrdil, ze maju problem s CS. Volal na CS, legal, marketing a nikde mu nedvihli. Nemaju proste ludi. Prudko im stupli objednavky (Bel Canto hlavne) a tiez pocet dotazov, niekedy dost debilnych... Sam CEO sa mu ospravedlnil, ze by sa to stavat nemalo. Zasekol sa schvaleny refund, niekto proste neodklikol samotne zaslanie platby.
Ono pritom stacilo do auto-reply napisat, ze su zavaleni a poriesia to do 30 dni, namiesto 3-5, a vsetko by bolo v poriadku. Takto clovek nevie co sa deje...
A pokial si problem s CS neporiesia co najskor, tak sa im to nabali ako snehova gula a nemusi to dopadnut dobre.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, Dokusan napsal:

Modrý za mě lepší 

20230321_110049-01.jpeg

20230331_150052-01.jpeg

Ty si fakt šialenec waaaaau su fakt parádne, presne niečo takéto som dlho dlho hladal. Hodil by si aj foto oboch z druhej strany ? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Dokusan napsal:

 

20230401_095727-01.jpeg

20230401_095600-01.jpeg

Ako som už písal hore, fakt je to pecka :) tak užívaj 👍. Ta cena je nastavena ale tiež poriadne ako pozerám 🤔 a samozreume aktualne nie su ani dostupné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Diablo1st napsal:

Takéto niečo si veru viem predstaviť k okrúhlim narodeninám, len škoda, že je to až o 4 roky 😃

U seba by som si to asi vedel obhájiť, mal som mesiac dozadu 33 😀 ale zatial vyzera že sú vypredané 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, MaaBe napsal:

U seba by som si to asi vedel obhájiť, mal som mesiac dozadu 33 😀 ale zatial vyzera že sú vypredané 😬

Nejsou vyprodané, můžeš si je koupit,přijdou v červenci, jsou v předprodeji. Upozorňuji, že je to limitovaná edice a nebudou dostupné dlouho. Ano, cena už je vyšší, ale je to pořád méně, než byly dřívější limitky s SH21. Obecně už nejsou ceny Wardů tam kde byly před pěti léty. Takže Wardy už člověk nekupuje pronto,že jsoubopravdu levné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prodejním vlákne jsou k dispozici C63 Sealender lucerne blue ve 36 mm velikosti. Prodávaly se tuším za 770 liber. Moc sem je chtěl. 

Ale nejsem takový fanoušek značky, abych tu limitku tady kupoval za 30 000 Kč. 

Asi už se dá slušně vydělat i na Wardech 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Emiliano napsal:

Zatím se neprodaly, tak se teprve uvidí, jestli se na nich dá něco výdělat. Ale taky jsem dost koukal, za co se nabízí... 😪

Tak na ebay určitě. Zde o tom silně pochybuji. Nechtěl sem kecat do inzerátu, tak jsem si srdce vylil zde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...