Ardno Odesláno 13. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2016 Varianta A Varianta B Listed Price : 398USD Designed by Seiya Tokyo Japan Screw down crownDomed Sapphire Crystal: See-through back(Mineral Crystal)Miyota 28800bph Automatic 9015 Movement Japan made10ATM Water resistance: Luminous: Hands & indexesVintage style cotton strap Assemble in China SS 316L 24Jewels/ Accuracy: -10~+30 sec/day/ Power Reserve: 42hours Diameter : 38mm w/o the corwn/ Lug to Lug/ 41mm/ Thick 11mm SeiyaJapan Box, Seiyajapan shop warranty 6months Free world wide shipping
Frostie Odesláno 13. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2016 Ten B model se mi moc líbí, ovšem. Easy elegance.
JanNovakJan Odesláno 13. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2016 Kromě toho, že jsou malé (38mm), tak jsou ještě předražené. Když už takovou velikost, tak radši SARB033 o 70 dolarů levnější a s kovovým tahem.
Frostie Odesláno 13. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2016 Kromě toho, že jsou malé (38mm), tak jsou ještě předražené. Když už takovou velikost, tak radši SARB033 o 70 dolarů levnější a s kovovým tahem.Je to maloseriovka, tak je nutno to tak brát
JanNovakJan Odesláno 13. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2016 Takových malosériovek je spousta, namátkou Geckota. U těch výše uvedených je teda aspoň Miyota 9015, ale cena je i tak úplně mimo.
Kostra Odesláno 13. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 13. prosince 2016 Varianta A je hezká, ale ta cena je fakt dost vysoká, když k tomu člověk ještě dopočítá výpalné.
Ardno Odesláno 14. prosince 2016 Autor Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Pravda, cena je trochu vyšší. Ale ona to fakt nebude masovka ve statisícových sériích. A když to srovnám třeba s Archimede 1950´s, ve kterých je také 9015 a s obyč plexi sklíčkem za 580 Eur, tak to zase tak hrozný není...
Návštěvník YPO Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Takových malosériovek je spousta, namátkou Geckota. U těch výše uvedených je teda aspoň Miyota 9015, ale cena je i tak úplně mimo.je třeba se na to podívat jinou optikou .... Seiya si vyrobil "vlastní" hodinky .... sledoval jsem jeho "vývoj", nákresy a zpětnou vazbu ..... je to asi stejný jakoby si vyrobil vlastní hodinky chronoshop .... srovnávat to s Blekotou je velmi mimo mísu
cali Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Ja som sice vyvoj nesledoval ale asi to nie je uplne najhorsia moznost ako utratit 400 dolarov za hodinky. I ked pravda nic tak moc super originalneho aby to museli mat v nazve tam teda nevidim.
Povidláček Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Ty první mi připomínají Longines Military 1938, mají podobnou "kolejnici" a stejně nahňácanou datumovku na trojce. První se mi líbí víc, ale to datumový okýnko to stejně jako u Longines mrví.
cali Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Podobnych designov je tripitche, namatkou eterna cambridge, alebo omega dynamic, tiez by k tomu asi mali co povedat milovnici CWC a IWC a co ja viem este koho,... proste hodinky to budu urco v pohode a ani na cene moc klesat nebudu, ale ze by tam pan designer zrovna nechal dusu sa povadt neda.
AndyAaron Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Kurnik, neco na nich je. Velikost i lug to lug mi prijde ideal.
Návštěvník YPO Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 I ked pravda nic tak moc super originalneho aby to museli mat v nazve tam teda nevidim.pokud dobře vidím, tak seiya se kromě transportní krabičky nikde neprezentuje .... což je opět + pro něj ...
cali Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Urcite mas pravdu. Len ja som si svojou biednou anglictinou "SeiyaJapan Origial Watch" prelozil ako "seyiove originalne hodinky" tak som sa proste snazil hladat tu originalitu.
Návštěvník YPO Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 no sou jeho .... no .... to mu nevodpářeš .... je to jenom pouhý japonský prodejce , tak v tom hledej japonskou strohost a omezený rozpočet ... prostě něco jako když vyrobíš tabulku v excelu a je tam ten tvůj vocas v podobě skrytého podpisu
JanNovakJan Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 je třeba se na to podívat jinou optikou .... Seiya si vyrobil "vlastní" hodinky .... sledoval jsem jeho "vývoj", nákresy a zpětnou vazbu ..... je to asi stejný jakoby si vyrobil vlastní hodinky chronoshop .... srovnávat to s Blekotou je velmi mimo mísuVyrobil si leda pouzdro, ale to hlavní - strojek - koupil od Japonce, takže rozdíl mezi Geckotou nespatřuji, ale tak do hloubky do toho samozřejmě nevidím, jestli si někdo pouzdro kreslí sám nebo to zadá nějakému umělci, architektovi apod.
Návštěvník YPO Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Vyrobil si leda pouzdro, ale to hlavní - strojek - koupil od Japonce, takže rozdíl mezi Geckotou nespatřuji, ale tak do hloubky do toho samozřejmě nevidím, jestli si někdo pouzdro kreslí sám nebo to zadá nějakému umělci, architektovi apod.tak si zkus sundat brejle třeba ten rozdíl budeš vnímat jinak .... viz můj post výše a výše ..... prostě si prodejce hodinek chtěl udělat radost a udělat radost i jiným za srozumitelné peníze .... vymyslet svůj strojek stojí velmi mnoho prostředků .... tohle je vrtoch který buď bude mít úspěch nebo nebude .... chápu, že je to mimo tvé rozlišovací schopnosti, ale ber to tak, že už je to na světe = se stímsmiř
cali Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Rozdioel bude hlavne v tom, ze Seyia je jeden konkretny typek, co vedie konkretny obchod s japan hodinkami, ma celkom renome a tak.... tento pocin nie je primarny zdroj jeho prijmov, len bokovka pre fanuskov a ak by sa aj nepredavali coho sa nebojim, tak ho to asi nepolozi. Geckota to ide vo velkom(aj ked asi nie tak ako napr Rolex ) ma xy modelov a od zaciatku do konca je to cele hlvne na kseft bez vyraznejsej davky emocii.
JanNovakJan Odesláno 14. prosince 2016 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2016 Kvůli tomu, že si chtěl někdo udělat radost, mu nemusím psát zpěvné ódy na počest. A jestli máš problém to pochopit, to už skutečně není moje starost, sorry.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se