Jump to content

Cabot Watch Company - CWC G10

Recommended Posts

• Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 9 months later...
  • 4 weeks later...
Ty křidýlka jsou kopie?

Nevím jestli kopie(asi ne),ale rozhodně jsou poválečné(to se dá lehce poznat podle korunky-vládne královna).Pro mě mají ale úplně jinou hodnotu,jelikož by měly býti po Karlu Šedovi(náš válečný pilot z WWII)

Nevím jestli kopie(asi ne),ale rozhodně jsou poválečné(to se dá lehce poznat podle korunky-vládne královna).Pro mě mají ale úplně jinou hodnotu,jelikož by měly býti po Karlu Šedovi(náš válečný pilot z WWII)

Jo promiň, já to špatně formuloval, myslel jsem z WWII. Ale odpověděl jsi mi, díky. :)

• 4 years later...

Ahoj.Krásný kousky,hodinky i "křídla.Jsem taky postiženej modrou RAF nemocí.Kdysi jsem v reenactingu s RAF začínal.Snes mám,mimo jiné,uniformu skotského pluku na druhou válku.

A na ruce také "cabotky".Akorát s kódem W10,tedy pro pěchotu.A pořizoval jsem je u jediného autorizovaného prodejce,firmy Silvermans v Londýně.Chtěl jsem mít jistotu,že dostanu originály a ne nějakej fejk :D

post-28644-0-58549300-1364848992_thumb.jpg

post-28644-0-86540500-1364849001_thumb.jpg

• 1 month later...

Ty jsou parádní.Pěkně s Tritiem.Ale ty potápěčský stojejí raketu i u Silvermans úplně nový 

http://www.silvermans.co.uk/ProductDetails/tabid/89/Department/Military/Category/WATCHES/ItemDescription/CWC+RN+DIVERS+ISSUE+WATCH/ItemId/2350/Default.aspx

Jo, jo...já ale kupoval libry za 50,-

Teď jsem koukal na kurs a v přepočtu jsou nové za cca 17500,-... sakra, skoro začáním o tý nabídce uvažovat.. :-)

Britský hodinky měly vždycky velkou užitnou hodnotu.Navíc "cabotky" byly jsou a budou v našich končinách vždycky takovou raritou.Prostě nemá je každej  :whistle:

To byla vždycky nevýhoda CWC,tritium bylo jenom natřený,žádný ampule.Ale podle vyjádření mnohých jim to,že firma přešla na SuperLumi jenom prospělo.Ikdyž mám pocit,že u potápek se pořád toho tritia drží.Jinak někdy po roce 2006 s ním skončili(přesný rok se mi nepodařilo dohledat)

• 2 years later...