Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

minuleho roku sa tocili okolo leteckych, dufam, ze vylepsia trochu tohoto roku potapkovu radu. nedokazem si trufnut vsak, co to bude :)

rad by som vsak videl, aj ked je to nerealne nejake 857 v 40mm prevedeni, alebo EZM9 v 40-42mm prevedeni. Alebo nieco okolo EZM3 keby poladili, resp pridali, by bolo fajn...

EZM9 ma strasne beru, avsak ten rozmer je na mna vela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevsadil bych si, že se zrovna tohle zadaří, but a girl can dream, can't she? :)

 

Já si postupně buduju obsesi s EZM13, protože v těch poptápko-pilotních hybridech prostě Sinn nemá konkurenci.

 

Mimochodem: víte někdo na sto procent, jestli má centální minutový sčítač u SZ02 plynulý, nebo po minutách diskrétní chod? Bé by bylo samozřejmě správně, ale možné je už asi všechno -  třeba Tutima to pro mě nevysvětlitelně svého 7750 minutocentrál modu nedala .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u Sinnu obecně moc nemusím chod lunet (ale všechny jsem samozřejmě nezkusil, třeba se někde ukrývá poklad), což by mi u čistých potápek vízc překáželo, než u těch různých hybridů. Proto jsem nikdy nešel do UX (taky bych si musel víc zvykat na ty zpětné rázy vteřinovky v oleji), i když se mi to plus mínus jednou za půl roku na dva dny reaktivuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se rozhodl, že si pořídím první Sinny a po lítém boji a s ohledem na budget zvítězily Sinn 104 St Sa I. Nejspíš to ovšem nebude konečná. Tak teď ještě zvážit, jestli k nim pořídit i tah.

(jelikož je ještě nemám, tak jsem lehce OT, ale snad brzy....)

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho taky znám jen z fotek. Není laciný, bude mít motýlovku (u tahu já nerad, zejména u hodinek, které mohou být i sportovní) a nebyl jsem si nikdy jistý koncovkami - podle mě není náhoda, že vícečlánkové tahy bývají integrované. A možná je moc elegantní.

 

edit: el nano rychlejší :)

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...