Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 27 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Kolega je má v modré na tahu. Nezničitelné univerzální hodinky hodinky s desetiletou baterkou. Model EF 121D 1a nebo 2a podle barvy. Co se týče nositelnosti a střízlivého designu asi nejlepší casia. Ciferník má pěknou karbonovou strukturu. A hlavně ta baterka. Neměnil ji co se známe. Ofiko shopy jako Koscom a Helveti už je nemají, ale pár shopů jo. Tyhle střízlivé designy mizí jak starý pětky od Seika.

super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimtě, jak je to s čitelností? Neblyští a nepableskují moc? Kolem subčíselníků, kolem indexů? Já mám astrony takhle podobně se subčíselníkama a je tam spousta blyštivejch plošek a v některých případech vůbec nejde odečíst čas - zejm. dopoledne za ostrého slunka... uvažoval jsem o mtg, ale mám obavu, že to bude stejné jako astrony... díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimtě, jak je to s čitelností? Neblyští a nepableskují moc? Kolem subčíselníků, kolem indexů? Já mám astrony takhle podobně se subčíselníkama a je tam spousta blyštivejch plošek a v některých případech vůbec nejde odečíst čas - zejm. dopoledne za ostrého slunka... uvažoval jsem o mtg, ale mám obavu, že to bude stejné jako astrony... díky!
Jako ten cifr je hodně plný, takže čitelnost není úplně perfektní, ale vzhledem ke tvaru, povrchům a kontrastu ručiček jde čas přečíst asi vždycky. Záleží i na konkrétním modelu, ty novější (B2000/B3000) mi přijdou z pohledu cifru horší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, _lip_ napsal:
V 1. 9. 2024 v 8:23, kaktusář napsal:
prosimtě, jak je to s čitelností? Neblyští a nepableskují moc? Kolem subčíselníků, kolem indexů? Já mám astrony takhle podobně se subčíselníkama a je tam spousta blyštivejch plošek a v některých případech vůbec nejde odečíst čas - zejm. dopoledne za ostrého slunka... uvažoval jsem o mtg, ale mám obavu, že to bude stejné jako astrony... díky!

Jako ten cifr je hodně plný, takže čitelnost není úplně perfektní, ale vzhledem ke tvaru, povrchům a kontrastu ručiček jde čas přečíst asi vždycky. Záleží i na konkrétním modelu, ty novější (B2000/B3000) mi přijdou z pohledu cifru horší.

díky za reakci... ono třeba v obchodě - v helveti jsem na ně koukal -  to pableskuje všechno - a nejde si moc udělat představu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čitelnost je subjektivní, to chce vyzkoušet osobně. Já dneska přehodil na své "pracovní" oceány a u nich mě ta čitelnost daná indexy a barvama vždycky mile překvapí. be717caaa02683e56b3b0bc64c5716b7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neodolal jsem hodinkám s rokem :)

super čitelnost, váha, velikost :)

akorát to furt pípá, když se mačkaj čudlíky a pípání vypnout nejde... nebo jsem nenašel způsob..

to je snad jediná chyba těchto jinak skvělých hodinek :)

 

20240903_121701.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za reakci, je to dost zajímavý to pípání :) nicméně za rok jsem vděčnej, protože to často potřebuju - kvůli administrativě v práci - a docela to mám hodně rád... léta jsem nosil tyhle casia, u nichž jsem na to byl zvyklej a pak mi vadilo, že jsem nesehnal žádný další podobný... život tak utíká, že mi dycky trvá chvilku si vzpomenout, co je vlastně za rok :) 

jinak tam duální čas je, což je hezkej bonus... ale neukazuje se v základu no...

image.png.673fe9c257dcc95736145b7ce7a0cca6.png

přešel jsem pak na kovová casia na anadigi atp...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...