Jump to content
Sign in to follow this  
Guest maxipesfik

Hamilton Khaki Navy Scuba

Recommended Posts

Z té fotky co je vidět, tak mi přijdou docela pěkné. Jen nechápu Scuba a 100m :)

Z fotky za mě nejhezčí potápky od Hamiltonu co jsem viděl, ale škoda toho data na půl páté a ještě s bílým věncem.

O dost hezčí než předchozí divnej model. Ale proč ta mrzká WR??? Na druhou stranu díky za šroubovací korunku.

Edited by krtenek

Velikost parada, strojek parada, design se mi libi, fakt od Hamiltonu nej potapky. WR nepotesi, ale se sroubovaci korunkou na to nase kancelarske dajvovani staci naprosto s prehledem. Uvital bych i vic barevnych variant. Ty cerne jsou ponekud sterilni, oranzove prvky to pekne rozjasnuji. Cenove ok, treba budou brzo na Ashfordu

Tak na plavání by měly bejt OK. Na druhé straně hodinky s WR 200 budou mít asi stejnou tloušťku pouzdra, což pak nedává moc smysl.

Náramek má zřejmě leštěnou středovou část, to se mi nelíbí. A otázkou je spona, se obávám, že bude klasická obyčejná hamiltoňácká.

Za me celkove povedene potapky, i kdyz te WR fakt nerozumim.

Jak pak asi sviti, Seiko to urcite nebude?

Úplně by stačilo, kdyby svítily 2 x víc než stávající modely Khaki.

Jsem zvědavej na kompletní fotky a specifikaci.

Edited by krtenek

Za me zadny slagr.

Mala wr, lestene stredy, pozice datumovky (ale to bych nakonec dal), svitit budou urcite na pytel, preplnenej cifr tema cisilkama 23,24,13 vzhledem k velikosti 40 mm-neni tam na takovou chujovinu misto jako napr. u 44 mm.

Asi lepsi, nez otevirani ochrany korunky, jak u starsiho typu lahvi piva.

:(

Kdo by po nich tak mohl touzit...

Edited by tano

Jsou to pěkný kancdivery, velikost super, WR stačí (kdo jste kdy využil WR300?), bez datumky bych se obešel.

Hlavně mají H10,což strčí do kapsy všechny Seika a další basic ETA divery, jakou jsou LHC, aquáče a spol.

Teď jde jen o to, kolik si za ně kluci řeknou.

Dennoch ist die Hamilton Khaki Navy Scuba mit einem UVP von umgerechnet 650? (effektive Online-Preise dürften noch deutlich darunter liegen)

Ja som pred par dnami videl tie hamiltony s tym otvarakom (modru farbu)  a vravel som si, ze bez neho by boli top a toto je presne ono.

Edited by People

Jaaaaj do riti, páčia sa mi. Jedine tá datumovka ma trocha irituje. Ale ak budú za fajn cenu na ashforde, tak why not :-D

Divím se té WR. Hamilton má takovou WR i u základních modelů Khaki Field a to bez šroubovací korunky... Tak možná to bude nějaký šum a reálná WR bude výš (i když i těch 100m by mělo v klidu stačit).

Šum to asi nebude, protože daydate Scuby mají taky 100m a prezentují to jako potápky.