Přejít na obsah

PRIM zátiší


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

Jak se jmenují tyto hodinky, kdysi je měl táta, a teď jsem jedny krásné objevil a objednal. Už čekám až přijdou. Díky za odpověď.

Jirko, jmenují se Prim (to byl vtip )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 4 hodinami, M-72 napsal:

12.6. 1978

Díky. Hodinky se dělaly od roku 1972.na začátku výroby měla luneta lomenou trojku a hodinky měly bombirovanou korunku. Tyto už budou mít asi už strojek 68.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Vomi napsal:

Díky. Hodinky se dělaly od roku 1972.na začátku výroby měla luneta lomenou trojku a hodinky měly bombirovanou korunku. Tyto už budou mít asi už strojek 68.4.

Hodinky v focené v krabičce jsou moje, jsou to tyto: foto na fialovém pozadí. Lomená trojka, bombírovaná korunka.  Strojek si zjistím.
 

 Dále jsou i na mojí ruce, dolní na druhé foto.  Ty nejvíce nahoře patří ke krabičce, má je na ruce kamarád a celý komplet má po strýci. Jsou již značně dorasované, luneta nepůvodní.

64DB9FDA-9407-41F1-8E0B-512EA8D47F76.jpeg

A538D1AC-C7C9-452A-8DFD-B2B1AA7CAF04.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, M-72 napsal:

Hodinky v focené v krabičce jsou moje, jsou to tyto: foto na fialovém pozadí. Lomená trojka, bombírovaná korunka.  Strojek si zjistím.
 

 Dále jsou i na mojí ruce, dolní na druhé foto.  Ty nejvíce nahoře patří ke krabičce, má je na ruce kamarád a celý komplet má po strýci. Jsou již značně dorasované, luneta nepůvodní.

64DB9FDA-9407-41F1-8E0B-512EA8D47F76.jpeg

A538D1AC-C7C9-452A-8DFD-B2B1AA7CAF04.jpeg

Pěkné, ty s lomenou trojkou a bombir korunkou budou mít jistě 68.3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak až teď jsem to pochopil. Nevšiml jsem si, že hodinky v krabičce mají lomenou trojku. Tak to mě překvapuje ten rok prodeje 1978.vzdy se tvrdilo, že vložky s lomenou trojkou byly ze začátku výroby. Jsem zvědavý na ten strojek. 68.4 nahradila 68.3 začátkem roku 1977. Ten zarucak je opravdu od těch hodinek? 

Upraveno uživatelem Vomi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 31. 1. 2013 v 9:59, Luděk Talián napsal:

Tak už je rodinka pěkně pohromadě... :)

 

post-23687-054991600 1359622648.jpg

 

 

Děkuji kolegovi Kerobovi, že mi postoupil černé dámské....

Otázka pro odborníky - Od Honzy Manty vím, že se s tímhle ciferníkem dělaly ještě pavouky. Bílé. Viděli jste je někdo ještě v nějakém dalším provedení?

Hmm, pěkná sbírka. Já mám pavouky zatím jen jedny.. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...