Přejít na obsah

Seiko Riki Watanabe


dagou

Doporučené příspěvky

Mala napoveda: ...mozna bych se zkusil podivat na zdroj tech fotek ;)

hmm, no tak z toho taky nejsem moc chytrej... :)

 

9:19 - Aha, už to mám. Opravdu mě nenapadlo, že tam bude fotka vložená odkazem... No co.

Upraveno uživatelem dagou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz se ale dostavame do oblasti IT... Kdyz najedes mysi na fotku, dole ve stavovem pruhu se Ti neco objevi...

Tak a vic nenapovim. Follow the white rabbit ;)

 

no jo, ale to je pak nápověda "podívej se na zdroj" trochu zavádějící :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro další lovce duchů :D :D , ha

 

nelovim duchy, jenom shánim Seiko Riki Watanabe, který prodává Kubson a našel jsem na webu zcela jiném Kubsonovu fotku.

Nakonec to dopadne s tima hodinkama tak, že je koupim od něj, pač je to tak prostě asi souzený:) Něco jako follow the white rabbit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
nelovim duchy, jenom shánim Seiko Riki Watanabe, který prodává Kubson a našel jsem na webu zcela jiném Kubsonovu fotku.

Nakonec to dopadne s tima hodinkama tak, že je koupim od něj, pač je to tak prostě asi souzený:) Něco jako follow the white rabbit.

 

Zde pár odkazů kde možno též zakoupit :

 

1.

 

2.

 

3,

 

4.

 

tohle Ti nepomůže :) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde pár odkazů kde možno též zakoupit :

 

1.

 

2.

 

3,

 

4.

 

tohle Ti nepomůže :) ?

 

 

 

Snowe, díky, ale já zásadně na aukcích nenakupuju. Nemám to rád. Handrkovat se o něco s další spoustou lidí a pak to prošvihnout o vteřinu není můj šálek čaje.

Teď momentálně jsem je našel za 14700 Yenů a snad se mi povede je koupit přímo z japonského obchodu. Požádal jsem šéfa, až pojede v březnu domů, aby se mi po nich podíval a pokud se mu to nepovede, tak si je koupím od Kubsona.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Snowe, díky, ale já zásadně na aukcích nenakupuju. Nemám to rád. Handrkovat se o něco s další spoustou lidí a pak to prošvihnout o vteřinu není můj šálek čaje.

Teď momentálně jsem je našel za 14700 Yenů a snad se mi povede je koupit přímo z japonského obchodu. Požádal jsem šéfa, až pojede v březnu domů, aby se mi po nich podíval a pokud se mu to nepovede, tak si je koupím od Kubsona.

 

Tak to mění zásadně situaci :) , díval jsi se na odkaz 4., na ocelovém tahu se mi líbí, docela by mě zajímalo jak by vypadala kombinace černý číselník a ocel/ocel.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mění zásadně situaci :) , díval jsi se na odkaz 4., na ocelovém tahu se mi líbí, docela by mě zajímalo jak by vypadala kombinace černý číselník a ocel/ocel.

 

Vzhledem k tomu, že mají malý průměr, obávám se že by vypadaly moc jako dámské na ocelovém tahu. A navíc já jsem se beznadějně zamiloval do modelu AAAA105. Charcoal číselník s plovoucíma indexama... lahůdka. Ony jsou podle mě moc malé na to, aby měly číselné indexy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...