Přejít na obsah

KOŽENÉ ŘEMENY - RUČNÍ PRÁCE


spiderer

Doporučené příspěvky

Mám tu něco od Mistra Anely:

 

První 19mm Black & White na Igeny a druhý docela zajímavý 20mm Navy blue na Tissoty Seastar Navigator. V případě Tissotů byl požadavek na něco barevněšího. Asi po dvou týdnech konzultací a dolaďování jsme se barevně trefili do azurově tyrkysové osminky na subciferníčku. Prošití už byla jasná věc. Jako spíše konzervativní člověk jsem to bral trochu jako risk a úlet, ale výsledek nakonec předčil mé očekávání.

 

Edit: Jo.. díky Honzo

post-17158-0-77661500-1406817466_thumb.jpg

post-17158-0-22284900-1406817481_thumb.jpg

post-17158-0-86440900-1406817521_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu něco od Mistra Anely:

 

První 19mm Black & White na Igeny a druhý docela zajímavý 20mm Navy blue na Tissoty Seastar Navigator. V případě Tissotů byl požadavek na něco barevněšího. Asi po dvou týdnech konzultací a dolaďování jsme se barevně trefili do azurově tyrkysové osminky na subciferníčku. Prošití už byla jasná věc. Jako spíše konzervativní člověk jsem to bral trochu jako risk a úlet, ale výsledek nakonec předčil mé očekávání.

 

Edit: Jo.. díky Honzo

 

Moc povedené! Ten modrý je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrany jsou ponechány surové , vrchní vrstva je stará žíněnka a spodní je nová hovězina . A hrany jsou dobře vidět na tý druhý fotce. 

No, děkuju za tvůj komentář, ale ptal jsem se někoho jiného. A já hrany moc dobře nevidím. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, děkuju za tvůj komentář, ale ptal jsem se někoho jiného. A já hrany moc dobře nevidím. :)

Docela ostrá poznámka na druhej příspěvek... Odpověděl ti přímo tvůrce řemenu, takže relevantnější odpověď dostaneš těžko... BTW ta ostrá hrana je tedy podle mě vidět mezi pouzdrem a poutkem velice dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela ostrá poznámka na druhej příspěvek... Odpověděl ti přímo tvůrce řemenu, takže relevantnější odpověď dostaneš těžko... BTW ta ostrá hrana je tedy podle mě vidět mezi pouzdrem a poutkem velice dobře.

 

Přeci se nebudem hádat? Nic ostrého na své poznámce nevidím. Dokonce jsem slušně poděkoval za odpověď. :) Myslel jsem to tak, že již řemen nemá u sebe, tak mi nemůže pomoci. Naopak si myslím, že když mi píše, že jsou hrany dobře vidět (a podle mne nejsou), tak mi to přijde trochu jako, že mne odbyl... Což mi přijde škoda. ;)

Nechci rozjíždět flame ani nějaké dohady. A to, že jsem tu nový, neznamená, že mám býti řiťkolezec, co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to, že řemen se mi líbí. Jen ta hrana ve dvou barvách mne překvapila a chtěl jsem si ji prohlédnout.

OK no flame, přišlo mi, že ti zrno odpověděl poměrně vstřícně ta poznámka mi přišla IMHO zbytečná, na fóru běžně odpovídá někdo jiný, než je tázán :). Pořád si myslím, že ostrost hrany je z fotky dobře patrná. Pokud si chtěl odpověď adresně od majitele měl si mu poslat SZ. Komentář k nováčkovi směřoval k tomu, že starší členové se většinou dobře znají, takže se různě vzájemně popichují, případně jde o narážky okolí ne úplně srozumitelné. To u tebe nepředpokládám. Když jsem někde nový, chovám se spíš umírněně a sleduji jakým způsobem se chovají ostatní. Ale možná je to jen můj naivní názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten řemen nemá chybu! Začínám pomalu přicházet těmhle vintage kouskům na chuť...akorát nevím, jestli k Anteám by se něco podobného hodilo, ale asi moc neeee....asi budu muset koupit nové hodinky :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...