Přejít na obsah

KOŽENÉ ŘEMENY - RUČNÍ PRÁCE


spiderer

Doporučené příspěvky

teda na to, ze prve, tak velka parada, moj salok kavy  :notworthy:

uz mi tam chybaju len lebky ;-)

Myslel som, že to dopadne horšie, vlastne som tomu ani nedával veľkú nádej  :lol2:  :lol2:  :lol2: je to predsa len domáca výroba na lopáriku v obývačke... no pravdu povediac v konečnom dôsledku som so sebou a výsledkom práce celkom spokojný. Myslím, že je to dokonca aj nositelné :whistling: 

Aj manželke sa to pozdávalo a tým pádom ten svetlejší chce aj ona... takže minimálne ešte jeden bude  :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

bob.zizka, napiš.

LukeD, je to jednoduchá peněženka, spíš dokladovka, pojme cca 6 karet, papíry od auta, a nějaké bakovky. Tohle na zakázky nedělám, je to plýtvání materiálem, a určit cenu, kolik bych z toho udělal řemenů je nesmysl.

post-19068-0-47640000-1477868593_thumb.jpg

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusím se zeptat tady.

chtěl bych si koupit nějakou pěknou překlápěčku.

dost se mi líbí ta co tady před nějakou dobou (haluzácky jsem ten příspěvek našel na první pokus na straně 50 tohoto vlákna) ukazoval zekon

http://www.strapcode.com/store/18mm-deployment-buckle-clasp-316l-solid-stainless-steel-leather-watch-strap-brush-p-2233.html

jenže já bych raději 16mm a tu jsem nenašel.

má cenu jít do aftermarket alá omegy?

http://www.ebay.com/itm/16-18-20-mm-Steel-Deployant-Buckle-Button-Watch-Strap-Clasp-for-Omega-De-Ville-/371778026947?var=&hash=item568fb27dc3:m:mPLVmeTW9uu66ZUhPwu2BBg

mi z fotky přijde, že ten aftermarket díl má takový celkem ostrý zlom, není to plynulé zakřivení. ale na nic jiného slušeného s tímto systémem zapínání jsem nenarazil. 16 mm je pro mě mnohem univerzálnější.

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...