Přejít na obsah

Limes


New Milis

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow
A tyhle... Jsou jak z kamene vytesány. Cenu jsem našel 2560USD. Škoda, že jsem na větší, tyto jen 40mm. Taky bůh ví, co si tím kompenzuju, žejo...

Limes 1 Tausend jsou krásné hodinky, bohužel příliš drahé. Překvapuje mě, jak může vzniknout odpor vůči firmě jen kvůli značce. Příjde mi to až zoufalé, sám vybírám podle toho, jak se mi dané hodinky líbí, posuzuji kvalitu zpracování, o které v případě Limes nepochybuji a přiznám se, nezapomínám ani na historii. Nevím, jestli je historie nějakým ukazatelem, ale já ji beru hodně v potaz. Kdybych měl dostatek finančních prostředků, dumal bych i o strojku. V mém případě se proto mohu pohybovat jen kolem ETY a vždy mě potěší Dubois-Depraz. Když mluvím o strojcích, hrozně rád bych měl hodinky osazené krásnou mašinou Jaquet J7060. To bych ani nechtěl vědět, kolik je hodin, kochal bych se pouze Jaquetem.

 

Když už mluvím o pro mě nepochopitelné zášti jen kvůli jménu. Zeptám se, chtěli by jste hodinky Dubois-Depraz ? Já ano.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spajdy: tahle hranice mezi timhle a čínou se tu probírala - je pravda, že s průměrným estetickym cítěním žroutů tataráku a chlastačů piva je to asi pod rozlišovací schopností, ale podle mě se podceňuješ.

Hele moznba se podcenuju, ale proste to tak vidim a asi s tim nic neudelam, na druhou stranu me to nijak neblokuje, protoze se mi tenhle design stejne nelibi..vubec :) Ani kdyby na tom byl napis JLC, IWC nebo Breitling tak se nic pro me nezmeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • Po letech...

Chtěl jsem tu na fóru rozvést myšlenku, jak mi bylo líto, že přes léto nemám moc příležitost unosit oblekovky Limes, které jsem si na jaře pořídil zde na fóru a tak jsem jim místo kůže pořídil modrý Nato, díky kterým se z nich stávají fajn hodinky i k šortkám, a zjišťuji, že značka nemá aktivní vlákno.

IMG_20220812_100409.jpg

 

Edit: mám vůbec dobře interpunkci v tom nechutně dlouhém souvětí, co jsem teď zplodil? 

Upraveno uživatelem whitley
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...