Přejít na obsah

Pražské hodinářství


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Beer napsal:

@prazskehodinarstvi Je možné někde dohledat Vaši aktuální nabídku? Na webu se to moc nehýbe a konkrétně od Rolexu jsem tam už delší dobu nic neviděl

Ahoj, díky za dotaz. Co se týká naší nabídky, nejlepší je zastavit se osobně. Zajímavé věci se na web ani nedostanou. Chápu, že ne každý má tu možnost a mrzí mě, že se tak hodinky nedostanou ke všem, ale preferuji když je na týden vystavíme přímo u nás fyzicky, popř. pošleme mezi stávající zákazníky a obvykle se vše velmi rychle prodá. Je mi to bližší, než prodej přes internet a skvělých eshopů je hodně - Helveti, Chronoshop.

Celkově vzato se ale již delší dobu přesouváme k jinému systému prodeje, již delší dobu neinzeruji ani zde na Chronomagu. Samozřejmě máme skladem několik desítek kusů mechanických hodinek (IWC, Tudor, Tag Heuer, Longines, Corum, Hublot, Tissot, Eterna, Hamilton atd.) plus lehce přes 200 kusů levnějších modelů (Casio Edifice, G-Shock, Boccia, Wenger atd.), ale my už dnes chceme poskytovat hlavně komplexní službu nákupu na klíč, pokud se tedy bavíme o hodinkách od přibližně 5 000 euro a výše. Přijdeš k nám na kávu, probeme co chceš za hodinky, my Ti na ně uděláme cenovou nabídku, v případě domluvy Ti je dodáme, ale tím to nekončí. Chodíme se zákazníky do hospod tady v Česku, v létě jsme byli v Budapešti a další akce už jsou naplánované na letošek - Watch and Wonders v Ženevě, Inhorgenta Mnichov a pak samozřejmě také nějaké výlety za zábavou.

Omlouvám se, že jsem to vzal takto zeširoka. Snad jen na vysvětlenou, že online není můj sen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 2. 2023 v 9:33, prazskehodinarstvi napsal:

Avalability is the key. V pátek zákazníkům předány Smurf a jedny zelenáče, v pondělí budou následovat druhé Kermit.

1.thumb.jpg.b0e47ba51300754f68abf3407fab105f.jpg

2.thumb.jpg.2a91fb2b28a24895fcb83560e692ce5f.jpg

Ahooj,  prodej rolex z druhé ruky je skvělá alternativa pro ty, kteří byli vyškrtnuti z nějakého důvodu z čekacích listin. :DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak opět musím přidat pozitivní recenzi. Servis Moonů, které se tvrdohlavě zastavovaly a jejich servis proběhl sice komplikovaně, ale příkladně ze strany PH. Dali jsme tomu čas a potřebná péče a testing se vyplatil… prostě ty mechaniky jsou jak živý:))

Takže… závěrem… díky Kubo a Tvému gangu;)

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, řešil jsem teď kam dát na servis troje hodinky - Aviator 7750, Eterna Super Kontiky a Alpina Yacht Timer. Nakonec jsem kvůli dostupnosti autem vybral PH. Předtím jsem si ještě prošel zdejší diskuzi a trošku mě zarazily některé komentáře ohledně nespolehlivosti PH, ale řekl jsem, proč zase nevěřit těm pozitivním komentářům a že nakonec tam mohu dát jen jedny hodinky na zkoušku a dál se uvidí. 22.8.2023 jsem tedy do PH donesl nakonec všechny troje hodinky, následující den jsem obdržel smskou zprávu o plánovaných úkonech a ceně za servis. 5.9 2023, tedy po 12 dnech! jsem dostal sms, že servis u všech hodinek je proveden. Při předání jsem dostal kormě účtu i  pytlíky s vyměněnými díly. Takže velká spokojenost a velká chvála.

Pokud bych měl PH oznámkovat, tak dávám 99,99 bodu. 0.01 strhávám za to, že některé z mých hodinek nebyly vyfoceny a vystaveny vedle Rolex na zdejším foru. 😀   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...