Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Přesně tak to bude. Chtěl jsem to jen nastartovat a nechat žít.

Už mají zase jinou barvu, řekl bych, že jsou tmavší a začínají mít barvu stoletého bronzu, jen je na nich takové duhové mramorování, co foťák nezachytí, krásně to jede.

 

Jinak tvůj postřeh o špinění ruky u Gondarů potvrzuji. Stella mi občas udělala nějaký ten proužek, protože má výtazně plošší víčko i celkově profil.

Gondary se mi korunkou a ochanou korunky opírají dost často o ruku a nic.

Vypovídá o tom i ten můj pokus s kyselo/slaným roztokem, který s tím vůbec nehnul, skvělý matroš, jsem rád, že jsem do nich skočil.

 

Asi tu patinaci sirným knotem prubnu i na Stelly, uvidíme co to provede s CuSn6

 

Jo a už vím, co mi pořád připomíná ten ciferník, který je pořád v pohybu barev a odlesků

 


van-gogh-starry-night-vincent-van-gogh.jpg

20200122_130231.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že se líbí,to byly moje první pořádný custom bronzovky a hned z tak dobrýho matroše.Já pořád to stejný THUNDER..Ty jsou fakt super ale vzhledem k tomu žejsou jediný v tomto provedení,co kus to originál.Tak si je šetřím,myslím že časem i cenovka půjde dost nahoru.Já mám onjednané Citizen BN7020,což je takový titanový monstrum za dost peněz,vlastně luxusní ecozilla.Abych vyvážil ty Thundery, něčím na denní nošení.

našel jsem ještě nějaký fotky upravených Gondar a zajimávých Thunder na wus..

post-1779-0-95908000-1579770392_thumb.jpeg

post-1779-0-87122600-1579770426_thumb.jpg

post-1779-0-82356400-1579770436_thumb.jpg

post-1779-0-55787600-1579770446_thumb.jpg

post-1779-0-66572200-1579770467_thumb.jpg

post-1779-0-30265700-1579770479_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ecozilly v titanu mám také, koupil jsem si k nim ty nožičky a s tím dávají smysl.

 

Asi jsem spokojený s tím, jak Gondary vypadjí, jediné co mě zaujalo bylo toto :

 

gondar.jpg

 

Nicméně to nebude moc praktické, už jsem jedno podobné sklo zbavoval hlubokých rýh...

 

pokusil jsem se tu současnou barvu vyfotit

 

20200123_113112.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vypoukly skla jsou ohromně zajímavý.Mnel jsem Helberg ch1,s tím nejvíce vypouklym safírem.Je to zajímavý ale jen ze safírem a to nabízí asi jen Helberg.Jinak by to bylo pořad potluceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

varovani!!

 

durazne vsechny alchymisty, kteri by chteli vyzkouset Tikalovo postup patinace varenim syrnych knotu, nedelejte to doma!!! uz hodinu vetram a neda se tady porad bejt, i ten pes divne kouka a lezi na balkone :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: TVL a kolik si jich "uvařil" já to udělal jedním knotem v půl deci vody v mikrovlnce :lol2:

 

Jinak jsem mladému odebral Stelly /které mu asi zůstanou/ a porovnal patinu.

Do síry nepůjdou, protože se start povedl a zbytek obstará příroda.

 

20200123_162442.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brdo jsem mysle že jsou ty Stelly větší,Kolik mají 44mm?jinak moc pěkný.Vím že jsem nepatří ale dám je tu.Tak dneska mi dorazily, ty Solarzilly,asi nejdražší potápky od Citizenu.Mněl jsem obrovský hodinky,jak Béčka,tak Aquadive BS300,Seiko Emperor,Thundery aj. zápěstní monstra.Ovšem tyto divery mi po otevření mimochodem naprosto úžasnýho boxu,vyrazily dech.Ty jsou fakt velký,prostě největší.A další věc které si hned všimnete je nádherná kvalita zpracování a naprosto fantasticky vypuoklého safíru s AR.Takový pěkný jsem ještě nikdy na žádných hodinkách nemněl.Udělám dneska více fotek a možná nějakou mini recenzi.Jsem z nich nadšený.Akorát jsem je dal na chvíli za okno at se dobije rezerva..

post-1779-0-74353000-1579856876_thumb.jpeg

post-1779-0-23829500-1579856885_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší hrátky s mosazí, pouzdro jsem vyčistil Silichromem. Patina už mě nebavila, tak jsem to zkusil oživit :) Jen ať už je léto 

 

před

post-19121-0-31553900-1580041376_thumb.jpeg

 

po

post-19121-0-40129700-1580041516_thumb.jpeg

post-19121-0-12682200-1580041623_thumb.jpeg

 

Jen škoda, že mobil ten rozdíl neumí tak pěkně zachytit :/

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WDčko jsem nepoužil. Je z podstaty věci mastné, tak asi pomůže k lesku :) dolešťoval jsem jemným mikrovláknem. Ale zda se mi, že ten Silichrom nechává stopy. Ani bych to nenazýval hologramy jako na laku auta, ale spíše takové malinké vrypy. Každopádně charakteru Armid to nijak neublížilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ahojte pani,

pekne a zaujimave kusky!

 

Cecile, zelos hammerhead je maly aj pre mna, mal som prvu generaciu, a teraz som si z poslednej tretej, podobne ako grand, tiez kupil jedny, ale tentokrat ocelove.

Maximalna spokojnost, stihol som este 369USD cenu.

Ano, su hrubsie ako armidy a1 42mm, ale to koli WR 1000m

 

Gondar, lutujem ze som pustil, hned po tom sa vypredali a dnes su ziadane a cena dokonca stupla

 

Stella, robi mi radost zeleny model, ale modry je krajsi :) Skoda, ze neurobili klasicky cierny, k tomu by som mohol nosit cierny mesh, ten sa mi nehodi ku zelenej (ale naramne sadol ku regia diver na ciernom shroude)

 

Thunder, viem si predstavit pre seba niektory model, ale musel by mat iny cifer ako on bezne robi...

Tiez si myslim, ze pojdu casom cenovo hore...

 

Inak, prave bezi preorder na abyss 3 od zelosu (mal som 1.verziu) a zatial podla mna najpodarenejsia, len teda neviem ci potrebujem nutne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

to vrcan:Jasně,všechny tyhle mini kolekce jdou nahoru naproto souhlasím,ty Thundery jsou velký a těžký ale mně se to tak líbí.Jinak má tam ted zajimavý hranatý model a vím o člověku co dělá ty ciferníky.Taky je odnekud z PL.Je dobrej.A je to rytectví do bronzové desky,žádný plast a jiné levné materiály.Ale je fakt žemá takový svůj styl..nechal jsem i udělat svou ZT0562 custom mosazné střenky,.pak ukážu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...