Jump to content

Franta gmt

Recommended Posts

Aha. Já si objednal tydle a složil zálohu. Fakticky si pro ně jdu 15.1. . Koupil jsem před Vánocemi ještě jiné hodinky a na tydle bronzové mi už zbylo jen deset K 🙂 Ale tydle Hamilton mají taky krásnou patinu.

122577-3_h69459530-detail4.jpg

před 6 hodinami, ladvach napsal:

Aha. Já si objednal tydle a složil zálohu. Fakticky si pro ně jdu 15.1. . Koupil jsem před Vánocemi ještě jiné hodinky a na tydle bronzové mi už zbylo jen deset K 🙂 Ale tydle Hamilton mají taky krásnou patinu.

jj, ty Hamíci budou supr👍

před 10 minutami, Balthus napsal:

Tak to jsou hodinky, které bych si vzal na cestu do středu země ☺️☺️

Tak jsou to macky ale ne pro mě. Já je spíše řadím velikostně k těm umírněnějším. Protože mají krátké lugs a působí menším dojmem. Tady ve srovnání s 45mm Helson Shark diver. Ty jsou na ruce o dost větší! Ty Batiscafo mají papírových 47mm a nosí se spíše jako 45mm.

IMG_4601.jpeg

před 2 minutami, cecil napsal:

Tak jsou to macky ale ne pro mě. Já je spíše řadím velikostně k těm umírněnějším. Protože mají krátké lugs a působí menším dojmem. Tady ve srovnání s 45mm Helson Shark diver. Ty jsou na ruce o dost větší! Ty Batiscafo mají papírových 47mm a nosí se spíše jako 45mm.

IMG_4601.jpeg

Zde ještě foto..

IMG_4613.jpeg

IMG_4570.jpeg

IMG_4524.jpeg

IMG_4507.jpeg

• 2 weeks later...
před 15 minutami, Lukáš3 napsal:

Bronzovky se vším všudy... Ale daň za to- patinujeme od začátku. Možná tomu za pár dní pomůžu ¯\_(ツ)_/¯ 

jsem zvedavej na dojmy a zelene jedovate zapesti😂

před 24 minutami, Arthur N. napsal:

jsem zvedavej na dojmy a zelene jedovate zapesti😂

Taky jsem zvědav. Hlavně když si vezmu, že za cenu toho tahu, jsem si na začátku mého chronobundu nekupoval ani hodinky 😄 a ještě z toho možná budu mít barevný zápěstí 😄