Přejít na obsah

PANERAI řemínky


old black

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Možná blbě hledám, ale u Boba jsem nenašel prodloužený řemen s šíří 24/22, jen 24/24, a to bych se z té spony už opravdu posral.

bob má docela levné neorigo spony se šroubkem - abych to nemusel pořád přehazovat - standardní délka mi celkem vyhovuje (aspoň to nečouhá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bob má docela levné neorigo spony se šroubkem - abych to nemusel pořád přehazovat - standardní délka mi celkem vyhovuje (aspoň to nečouhá)

Když se konec řemenu dá do těch dvou poutek, tak to nečouhá. Ale pokud ti vyhovuje std. délka, tak to máš dobré, je větší výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Hledám tady ve vláknš tipy, je to nepřehledné. Dejte sem dobré výrobce nebo obchody. Mám PAM 112 od pátku a už mě ten černý originální nestačí. Je asi o 1 cm kratší a takový "nijaký". Dnes jsem chtěl napsat Jürgenu Hauffovi, ale ještě počkám na vaši pomoc. Taky by mě zajímalo, proč se tak málo vidí originální rozměr 24/22 a víc jsou 24/24? Vypadají líp, jsou jednodušší na výrobu nebo ...? Díky, netrpělivě čekám!!! :sweatdrop:

 

Mam kamarata, ktory je umelecky obuvnik. Bude robit na moje,nejake remienky.Do dvoch tyzdnov poslem foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Neni to tak dramaticke.

---- to je fuk, když tak je někomu prodám z pět korun na MM :) - (ten originální řemen dodávaný s hodinkami stojí taky za prd,takže to může být jedině lepší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Par jich mam, tady je detail kuze.

;)

 

..... taky si myslím, že to nebude až takový průser - objednal jsem taky jeden od MARIO PACI, který je podstatně dražší, tak jsem zvědavý na rozdíly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...