Jump to content

Rolex Daydate

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Me se ty zluto-zlaty libej hodne, ale uz to chce trochu koule tohle vynest a take mit urcity styl, jinak to bude jako pro kolotocare. To bile zlato je takove praktictejsi, mene napadne a take bych osobne volil bile zlato i pro sebe. Budeme kupovat pro manzelku DJ a take bile zlato, cerny cifr s diamantama.

Měl jsem léta champagne a před pár dny jsem je prodal a koupil silver právě kvůli čitelnosti. Je to o dost lepší, ale pokud Ti jde hlavně o čitelnost tak jedině bílý a nebo černý.

Stříbrný je pořád sunburst a v kombinaci s lesknoucíma se ručkama a římanama je to za šera furt ne úplně ideální. Ale jak jsem psal, oproti champagne o dost posun k lepšímu.

Jááj škoda že si nedal vedieť dal som sem na fórum požiadavku že by som kúpil DayDate. A po koľkých rokoch ti to začalo prekážať? Teraz by si mi teda odporučil radšej so strieborným cifernikom.  

Před lety jsem jako mladý ucho viděl (víc jak 20 let) na jednom amíkovi DD v upravě PVD ,Dlc  nebo tak něco  pěkně za ty léta prosvítající gold ,to se mi zapsalo do mysli a furt to je top co jsem  kdy viděl ,měl ...taková varianta OWG ...i když je už mám tak néé s tím správným cifrem (black) a úpravou ...nejspíš světoběžník ze zkušenostma to byl ,nebo proč tato varianta ???...podstata zůstavá  i když okolí vidí něco jiného...bezpečnost a předcházení problémům na cestách kolem světa při zachování možnosti mít kdykoli a kdekoli na ruce to co chci to byl předpokládám motiv proč to tak měl...což vlastně u trezorofek s občasným vyvenčením není třeba...

• 4 months later...
V 3. 10. 2020 v 4:40, Chosef76 napsal:

Za mě určitě DD se zeleným cifrem v rosegoldu. Ty mám jako cílovou metu.

fa368e53b5470cf9b0955ee102987cff.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Souhlas, stejná cílová meta! Nejhezčí DD!