Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, Peťo! Ty první budou 50 077 1 z roku 1962, průměr pouzdra 30mm, a druhé buď 55 054 1 z r. 1960 s průměrem 30mm nebo 55 056 1 z téhož roku ale s průměrem pouzdra 34mm a šroubovacím dýnkem, z obrázku to nepoznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš mít pravdu. Koukám na to znovu a líp a 55 054 1 sice mají to jemné minutové rozdělení taky, ale broušení indexů dosahuje až těsně k minutovým čárkám, což v tomto případě není. Jsou to 55 056 1 a já děkuju! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, velice děkuji. Ano, ty druhé mají šroubovací dýnko, zapomněl jsem vložit fotku zezadu, jsou v dost žalostném stavu a nejdou, něco v nich chrastí. Ty dámské jdou dobře a jsou i v o dost lepším stavu. Ještě jednou díky. To víte, jak není kniha, je to špatné... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma jedny, u kterých jsem si naprosto jistý původností a mají taky tento armovák.

 

attachicon.gifP1000300.jpg

Ale v bibli nejsou,tudíž budou asi velmi vzácné,páč pondělní šichta v Eltonu ještě nebyla po víkendu ve formě a páteční se už viděla v hospodě a asi do nich dávali,co jim přišlo pod ruku :-) .A co není v bibli,je podezřelý.Taková je moje zkušenost tady s vámi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba by věděl pan Hovorka,jestli se mohlo stát a dali tam jinej armovák.Takto vypadá armovák,kterej se dneska dává do renovovaných Sportek v Eltonu.Dlouhý hodinový indexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...