Přejít na obsah

Glasshütte, r.v. cca 1964


Apep

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no dost mě to tedy svádí vybodnout se na promoce na nové hodinky a raději mít tohle :-)

 

Hele, ja jsem si za promoci nadelil svoje Igeny. Vintage je vintage :thumbsup_anim:

Ale ty tvoje vybrane Stowa Antea (pokud se nepletu) jsou taky super. Mam je v hledacku na pristi rok. Jeste se mirne rozmyslim nad Hamilton Jazzmaster viewmatic, ale Antey se mi libi vic. Nicmene posledni dobou me jeste laka Precista PRS-20. Takze to nejspis bude boj Antea 390 x Precista, protoze v teto cenove relaci to za jeden rok muze byt jen jeden kousek. Zatim vede Antea... Tyhle Glasshuettky jsou paradni. Jedine, kvuli cemu bych byl na vazkach je to zlaceni. Hodinky za promoci bych chtel asi casto nosit. Zlate hodinky pripadaji v uvahu jedine k obleku a jeste spis do divadla atd...

 

PS: Omlouvam se za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si udělal ten výlet do Glashutte, abych si vyzvednul ty své renovované hodinky. S panem Stoppokem (Andrem :-) jsme popovídali, převzal jsem perfektně renovované hodinky a jel domů. Andre je velmi ochotný a náš Chronomag sleduje taky, máme u něj protekci, všem zájemcům o renovaci rád vyhoví a renovace dělá fakt perfektně a rychle. Už mám tedy teď dvoje krásně zrenovované Glashutte a je mi skoro líto, že by to mělo tím skončit :-) Jak se říká, do třetice všeho dobrého, možná se ještě s Andrém na něčem dál dohodneme. Cestou zpátky jsem si ještě u pana Bláhy ve Vysočanech vyzvedl částečně zrenovované Slavy - jsou taky na fotkách, ale povídání k nim pak hodím do jejich vlákna. Moc času teď nemám, takže sem jen hodím těch pár nových fotek a tím pro dnešek budu muset končit. Všechny Vás zdravím, P.

 

Opravdu pěkně zrenovované hodinky, zřejmě výborný přístup ze strany Glashutte a nadmiru spokojeny majitel...co dodat...proste tohle se povedlo :notworthy:

 

EDIT: Jen se obávám, že si se trošičku infikoval...takže to tímto asi rozhodně nekončí :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Gorg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu pěkně zrenovované hodinky, zřejmě výborný přístup ze strany Glashutte a nadmiru spokojeny majitel...co dodat...proste tohle se povedlo :notworthy:

 

EDIT: Jen se obávám, že si se trošičku infikoval...takže to tímto asi rozhodně nekončí :thumbsup_anim:

Obávám se, že nejenom trošičku :-)

Edit: Už i ten název tohoto vlákna bych nejradši zeditoval, jakýpak kovový tah k takovýmhle hodinkám! To jsem se tu jen začínal rozkoukávat, abych se pak za odborného vedení zkušenějších a znalejších začal kultivovat a za to Vám všem tady patří můj dík :cheers:

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ještě jsem se chtěl v závěru roku podělit o potěšení, které mi přinesla vánoční zásilka z Glashutte Original - 120 stránkový katalog (nejlevnější hodinky ve stylu retro typ "Sixties" je podle přiloženého ceníku k mání za 5000 EUR) a DVD s třemi propagačními filmy, z nichž jeden je velmi zajímavý - výroba hodinek jako takových, postupy, atd., přiložen byl rovněž časopis Momentum, který je nejenom o hodinkách. Dárek jsem si objednal na stránkách http://www.glashuette-original.com/. Na jaro nebo léto příštího roku uvažuji o tom, že bych se tam objednal na exkurzi, třeba by nás mohlo být i více, co říkáte? To je pro tento rok ode mne asi už všechno, srdečně Vás všechny ve fóru zdravím a ještě jednou přeji všem jen to nejlepší do nového roku 2009 :-) P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...

Trochu jsem se probíral fotkama, které jsem pokládal už za zastaralé, tak jsem je dával pryč a přitom se mi "povedlo" dát pryč všechny fotky z téhle renovace, tak aspoň pár z těch, které mám uložené, pro vzpomínku :)

 

post-3657-015642000 1289769094.jpg

 

post-3657-005571300 1289768801.jpg

 

post-3657-026727400 1289768843.jpg

 

post-3657-067646400 1289769001.jpg

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

I na jiných

 

 

Menené je len sklíčko, všetko ostatné je pôvodné,

Je tam len jedna úprava - zapílené zúbky na korunke,

lebo pôvodné už boli skoro celkom zodraté viď foto dienka zospodu - tam je ešte pôvodný stav.

Upraveno uživatelem Jafurak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O originalite ručičiek začínam pochybovať, lebo tie na predošlých sú fakt vhodnejšie. Ja som síce tie moje dostal tak ako sú nafotené, ale krk by som nadal na to, že sú pôvodné. Možno sa nájde niekto, kto sa tu k tomu vyjadrí a upresní nám to. Fakt je, že u Jarolsa na začiatku tohoto vlákna sú na takých istých hodinkách rovnaké ručičky ako na tých mojich.

Upraveno uživatelem Jafurak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...