Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

Východoněmecký životní program zněl 
Fressen Ficken Fernsehen

tak to frézování máš na chvilku za sebou, teď ještě  ty manželské povinnosti a TV, ať máš celou DDR triádu ;o)

a přeji brzké najetí zpátky na koleje, mnozí tu jízdu sledujeme s nadšením i napětím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

diky za podporu 🙂

porad se ale trapim, uz lamu i sestky frezy a kdyz nic nezlomim, tak se to pokaka jinak, nejspis bych si mel od prace dachnout, ale kdyz se ted nemuzu ani po staru vylejt v oblibene knajpe 😞

ale v poho, ono to pude, musi, zeano

na chvilku jsem se presunul k notasu a vytvoril podklad pro zarucni karticku, bude ze stribrneho plechu, oboustranna, velikosti platebni karty, datum prodeje se bude cvakat resp. derovat

nemate pls nekdo nahodou doma takovy ty cvakatka, jak se kdysi davno pouzivali ve vlacich, na derovani jizdenek? KOUPIM!

krabicka x1 nahled.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zjistil jsem, co mi tady v dilne neskutecne chybi, po roce tedy, no
GAUC, LENOSKA, COKOLIV kam se da normalne sednout a vylozit nohy, to tady nemam, celej den stojim, nebo sedim na stolete zidli 🙂

tak kdybyste mel nekdo neco za odvoz ci vymenu ci symbolickou cenu ci co ja vim a chtel se toho zbavit, rad si prijedu
radeji ale neco mensiho, staci pohodlny dvojsedak s bocnimi operkami, na stavu nezalezi, ani barve, hlavne at drzi pohromade a unese to nejakou chvilku 90 kilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, beeman napsal:

diky za podporu 🙂

porad se ale trapim, uz lamu i sestky frezy a kdyz nic nezlomim, tak se to pokaka jinak, nejspis bych si mel od prace dachnout, ale kdyz se ted nemuzu ani po staru vylejt v oblibene knajpe 😞

ale v poho, ono to pude, musi, zeano

na chvilku jsem se presunul k notasu a vytvoril podklad pro zarucni karticku, bude ze stribrneho plechu, oboustranna, velikosti platebni karty, datum prodeje se bude cvakat resp. derovat

nemate pls nekdo nahodou doma takovy ty cvakatka, jak se kdysi davno pouzivali ve vlacich, na derovani jizdenek? KOUPIM!

krabicka x1 nahled.png

Kleště od průvodčích Ti plech neprocvaknou, udělají tak ten karton, ze kterého se dělaly jízdenky do vlaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si ty kleste nasel, dokonce v aukci, ale nejak jsem si blbe pamatoval, jak vypadali, no, zjistil jsem, ze pro me nepouzitelny, pac by se blbe trefovalo na presne misto

nevadi, vyzkousim derovac, co mam na kuzi, ten by mel fungovat taky v poho

 

kleste-pruvodci-85896914.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...