Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

zlato musim nejdriv umet vyrobit 😄

proto mam prosbu, nezatoula se sem nahodou nekdo, kdo je schopen sehnat Sulfid Draselny a Amoniak? Pripadne poradit, kde bych to v Praze ci vubec v Cechach poridil? stacilo by pro zacatek par gramu, na zkousku. 

nemam zivnopapir na zadnou cinnost, ktera souvisi s farmacii, kosmetikou ci chemii.

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam na vazene ctenare meho dennicku jeste jednu obrovskou prosbu, do poptavek to davat nebudu, to nikdo necte 😉

Zanedlouho, spis driv, nez pozdeji budu mit kulatiny a s hrozou jsem zjistil, ze doma neni ani kapka dobreho alkoholu (cti vubec zadny, jako obvykle). Jako zadne velke mecheche se nechysta, jenom ve velmi uzkem rodinnem kruhu, ale necim toho cervika vypalit musime.
Normalne bych si zajel na Slovensko, kde mam svoje zdroje, ale v Praze jsem ted nejak uplne nahranej.

Tak ted tak velka prosba: neprodal by mi prosim nekdo do vikendu alepson litrik, radeji dva, dobre domaci slivovice nebo i jine domaci lahudky z nejakeho lahodneho ceskoslovenskeho ovoce?
Idealne uz v patek, abych to stihl predoslavit v dilne s kolegama zamecnikama. klidne i hned, dnes, nebo zitra.
Cenu respektuji, jsem ochoten prijet skoro kamkoliv, cajti urcite pochopi, ze se jedna o neodkladnou zalezitost 😉

Dekuji, moc by mi to zvedlo naladu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, beeman napsal:

konecne jsem o notasu, Moty diky moc za snahu, ted jsem v rychlosti nasel, ze se nekde prodava Amoniak 25% roztok, to by asi mohlo byt ono

pak je to hydroxid amonny, vodny roztok amoniaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste napisu sem, kdyz uz jsem tady a rozepsanej

me se v posledni dobe tak hrozne nedari, az bych brecel, fotky nemam, protoze jsem rozdupal vsechny fotaky a telefony v rodine 😄

nic kloudneho jsem od posledne nevyrobil, vsechno leti do kose

zjistil jsem, spolitovanim, ze ta CNC masina opravdu, ale opravdu neni stavena na obrabeni kovutrepe se jak drahy pes a vybruje pak celej barak, nechat neco obrobit je sazka do loterie, a jo, par dilcich uspechu jsem zaznamenal, ale je to cesta nejista a pokud nezakoupim (coz ted urcite ne) masinu poradnou, pevnejsi, tak tuto cestu opoustim a pokorne se vratim zitra k osvedcenym postupum, co je sice postup komplikovanejsi, pracnejsi, nakladnejsi, casove narocnejsi, ale vysledek vysledek je jisty

makal jsem ted na tom fakt nonstop, od soboty v dilne i spim, doslova, protoze mi to nedalo a chtel jsem to dokazat, zelbohu musim ale kapitulovat, fyziku neporazim, ani ja ne 😄

tak jsem si poplakal a tuto noc tedy jeste davam posledni pokus, protoze mi jeste nejake frezy zbyly, ale jiz nevidim svetlo na konci tunelu

ale jo, nejaka fota nekde snad mam, tak je sem pak hodim 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...