Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

diky diky, uvidime, co s tim udelaji profi fotky od prisery, jestli neodhali vic nez by bylo nutno 🙂

graviruju sponu, ale hned jsem zlomil posledni hrot, tak to dojizdim tim, brusku nemam, no a nejspis se mi pohnul sverak, je to sejdrem, byl jsem linej nasadit upinky, to je fuk, priste to udelam poradne 😉

6C25138B-42B6-4345-93FF-2791D8015F00.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera to byla inspirativni navsteva :) . Posledni dve hodinarske dilny, ktere jsem videl byla Tutitma v Glashutte a Beeman Atelier v Praze, a musim rict klobou dolu :). Fakt jsem rad, ze jsem to mohl videt nazivo. Jen teda Beemane, porad na jsem premyslel, co mi tech hodinkach nesedi a konecne mi to cvaklo. Ten plisek s logem na remenu. Nejak mi tam vubec nepasuje. Co zkusit logo vypalit primo do kuze? Podle me by to vypadalo lip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju to od začátku a je to fakt super vlákno. Hodinky sice nejsou můj šálek kávy, ale poslední fotky mě začínají obracet na mosaznou víru. 😇

Jak píše @prischera, logo vypálit, alespoň nebudeš mít strach, kde sním zavadíš.

Já bych se ještě přimlouval o přemístění korunky na pozici 9. Takhle velké korunky mají tendenci tlačit do hřbetu ruky a je to nepříjemné při dlouhodobém nošení. Měl jsem jedny takové a na hřbetu ruky jsem měl skoro až mozol. 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...