Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

panove, se stribrem pocitam, ale jeste mi k tomu schazi nekolik veci, treba pec nebo odlejvaci forma 🙂
damasek se taky chystam vyrobit, uz shanim vhodny material, picka uz je a buchar taky, sam jsem zvedav, jestli to svedu
titan bude mozna taky
zlato bude urcite 🙂

ale to je vsechno hudba budoucnosti, jeste jsem se poradne nezzil ani s bronzi a nerezem 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, tombas napsal:

Já už se nemůžu dočkat, jen se bojím, že až budeš mít ten (pro mě) dokonalý kus, tak se na mě nedostane. Jsem zvědavý na ty porcelánové číselníky, na zlato jistě nebudu mít kapříky, ale uvidíme, co ještě vymyslíš. Už teď je to pecka :speak_cool:.

Aké zlato, počkáš si na Platinu 🙂

inak keď Beeman písal "... uz shanim vhodny material, picka uz je a buchar taky, ..." Tak som spozornil, že ako to on robí ... no asi myslel pícku a nie pičku a buchar 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sam nevim, jak jsem to myslel, mel jsem v sobe jednu dvanactku 😄

vcera se zadarila jedna krabice, tedy nahrubo, resil jsem ladeni programu, mensi zmenu designu, tupou frezu a rychle shaneni nove, dve fatalni chyby, ale tak nakonec dobry 🤓

vcera mi privezl Ruda strojek, libam mu ruce za to, tak se dnes poustim do zacatku finalizace cisla VII, nejdrive lumi, to zas libam ruce xjr1, nez mi prijde lak, daroval mi svuj 🤗

no ale ted uz jsem na to opet sam 😱

 

59E82DF8-CACB-435D-B4C6-50D57A1481DF.jpeg

4F74106A-1B62-4F7D-9444-D5DEEB015200.jpeg

857B4571-B884-4E5D-BCDD-5735B6217671.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, beeman napsal:

vytahovku jsem jeste nedaval 😎

na ruce LDH, pro chytraky - neplest s THC, LSD, KSC a podobne 🙈

 

Jeden OT -

kdysi (ještě za socíku) jsem v jednom zaprášeném výkladu nějaké obskur(ev)ní provozovny na otrokovickém náměstíčku  uviděl zvláštní dekoraci - pěkný dřevěný soudek na pěkném podstavci s vypáleným nápisem "LSD" na vrchním dýnku. Inu, nejsa zcela nevzdělán, podivil jsem se velice

A ono to znamenalo Lidové Spotřební Družstvo

;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...