Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

spis jsem neznale pako 🤣

vyska desky je 80cm, tak akorat, mista na nohy hafo, ty suplata uprostred jdou jeste zasoupnot dozadu, pracovni plocha 1400x600mm, vejska skrine 2000mm, uplne staci, jedine co jsem nezvladl a chybi mi tam, je stolni vrtacka, pouzivam doma malo, ale pouzivam, nicmene misto jsem ji nasel v jinem pokoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 30. 5. 2021 v 19:54, beeman napsal:

jeste jsem se zapomel pochlubit, do ted jsem svaroval jenom tak obcas neco, ted jsem si delal celou konstrikci sam, jenomze jak uz mi to slo, tak jsem nedbal varovani a svaroval bez kukly, vsak naco, oci zavirat umim 😄

jako koleu jsem obcas videl svarovat bez, tak jsem myslel, ze je to v poho

a ono nebylo, na konci dne jsem byl cernej jako bota a vecer jsem pak myslel, ze chcipnu, tvar me zacalo totalne palit a bodat, rudej jak Zemanovo trencle, natesti za par dni to preslo, ale kuze jde na ksichte pomalu dolu

a pouceni? kukla neni jenom na ochranu oci, jak jsem se mylne domnival 😄

 

Kuwa beeman, ty jsi horší jak malé děcko, všechno si musíš vyzkoušet na vlastní kůži (doslova). Nestačí říct, že ty kamna pálí, ty si musíš sáhnout.

Ale aspoň, že žiješ, dlouho jsi nás nechával v nejistotě, co s tebou je. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

priste zadne obavy, jsem nesmrtelnej, kdyz me nesejmul soustruh a podobne selmostroje, tak uz nic, kdyby neco, tak jsem v zajeti demona tvoriciho, to nevidim/neslysim 😄

u osmicky zavity klapli, dam rovnou i devitku, at to odsejpa, jeste pak vyvrtat diru pro krcek korunky a ten nalisovat, nasadit sklicko a zaklad bude pripraven

 

0967E996-A69F-41F8-B5E3-079BFCA2C6CE.jpeg

9F0E0301-7642-44E6-8F76-9651A9EDB3CE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mam, uplne chrochtam blahem, ale na zrucnosti to nepridalo, prave jsem na devitce zalomil zavitnik, a to jsem vedel, ze je zle a vytacel ho uz ven, pac v tom podezrele zapraskalo, ale stejne tam kus zustal, jesteze uz vim co s tim, do rana bude ten kousek eliminovan 😉

 

09C0645A-4EFF-4610-96E4-2A60A6D1A593.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakonec jeem vcera v ty devitce zlomil zavitniky dva, uz se ale pouzdro odmaci a conevidet moje tajna smes ty zlomeniny vyzere 😉

jeste jsem vcera stihnul udela zavity i do titanoveho pouzdra me drahe, to slo uplne v pohode, mnohem lepe nez do nerezu, az jsem cumel

dnes radeji prace se drevem, vsak za chvilku je opet hokej

 

D5B157A2-9EAB-493E-B2BD-02166A41C30A.jpeg

6FE57052-6091-422A-A829-3004B5FDEE17.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, chvilku strpeni pls, hokej mi do procesu vidle hodil a pripravky mam jenom na 22 a 24mm verzi, musim vyrobit pro 20mm, stejne tak nakreslit a naprogramovat CNC, no a pak vyrobit, jeste k tomu jedem nejspis zitra na konecne prvni vylet s bydlikem do nedele, tak se k tome realne dostanu az pristi tyden 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...