Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 15 minutami, mlsoun1 napsal:

Je krásnej😊Už jsi ho pustil z vodítka, aby prohnal kamarády?

 

V lese bych si to zatím nedovolil a v loukách a polích se snažím pokaždé chvíli mu dát, ale běží i s couračkou a jak je cca na 25m, tak jsem nervozní a už běžím a honím couračku i s Neelíkem (proto ta svítivě oranžová, abych ji lépe viděl), on jak je venku, tak vždy úplně "záhadně"  ohluchne 😁, ale to asi znáš že?

IMG_0633.jpeg

IMG_0632.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zezačátku jsem byl nesvůj.Výhodou je,že drsňáci delší dobu nebyli k mání a jsou zde většinou staříci.Naštěstí žádný myslivec ho nestřeli.Vedle přes barák bydlí Loštický a Žádlovický myslivecký hodpodář,přes vodu Palonínský hospodář,u lomu bydlí myslivec z Pavlova,Radnice.Jeho otec je myslivec v Lišnici a Vyšehorkách.A hospodář z Bouzova je kamarádův otec.Na Mírově a jeho okolí má pod sebou lesy spolužák ze základky.Většinu myslivců v okolí 50 km znám osobně.A hlavně používám GPS přes mobil,takže než výjdu,musí být plná baterka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, mamenec napsal:

Takze vzhledem k velikosti naseho lesa a mnozstvi srnek a prasat, travi hodne casu na spagatu

Je to fešák😊S prasátkama jsme se potkali,zakousl se jim do nohou,ale bál jsem se,dva divočáci.Naštěstí mladíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeš mě se podělit jakou máš GPSku? Já jsem o ní také uvažoval, ale pak si říkám, že u nás v lesích zrovna signál není úplně OK, tak jestli to má smysl. Tak jsem koukal na ty myslivecké GPS obojky i s přijímačem, ale na jezevčíka se mě to zdá moc velké + ta velká anténa na obojku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Badys napsal:

V lese bych si to zatím nedovolil a v loukách a polích se snažím pokaždé chvíli mu dát, ale běží i s couračkou a jak je cca na 25m, tak jsem nervozní a už běžím a honím couračku i s Neelíkem (proto ta svítivě oranžová, abych ji lépe viděl), on jak je venku, tak vždy úplně "záhadně"  ohluchne 😁, ale to asi znáš že?

IMG_0633.jpeg

IMG_0632.jpeg

Ano,hluchý je vždy😄Couračku jsem použil jen jednou na volno a naposled.Zamotal se kolem stromků a málem se uškrtil😟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Badys napsal:

můžeš mě se podělit jakou máš GPSku? Já jsem o ní také uvažoval, ale pak si říkám, že u nás v lesích zrovna signál není úplně OK, tak jestli to má smysl. Tak jsem koukal na ty myslivecké GPS obojky i s přijímačem, ale na jezevčíka se mě to zdá moc velké + ta velká anténa na obojku

Má ho na tom masivním obojku a pokaždé sklouzne dolů a signál v pohodě.Je to běžný kousek GPS Tractive.Když jdu hlouběji do lesů k Bouzovu tak dávám profi s větší anténkou Tracker Supra,jede to v mobilu přes data.

Kamarád používá Garmin Atemos 100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, mamenec napsal:

Takze vzhledem k velikosti naseho lesa a mnozstvi srnek a prasat, travi hodne casu na spagatu

Naší labradorce bude v červnu 5 a teprve loni na podzim začala chodit v lese na volno, do tý doby se za srnkou hnala 20 min, teď udělá za ní kolečno s do 1min je zpátky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...