mengelis Odesláno 12. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 12. srpna 2008 Vidim ze ti porat neco vadi. No jo on nema kazdy tak perfektni vkus jako TY. Tak že mám perfektní vkus, o tom žádná. Kdo mě zná, ten ví :-D
midloch Odesláno 12. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 12. srpna 2008 Akce a chlapáctví, to by chtělo na ciferník natisknout nějaké kozy a kalašnikov, ne? To by bylo dost mačo. Rači nebudu na todlencto ani reagovat, protože mě to nestojí za můj drahocený čas vyplýtvaný v následující flame diskuzi.
Návštěvník flythedream Odesláno 12. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 12. srpna 2008 Tak že mám perfektní vkus, o tom žádná. Kdo mě zná, ten ví :-D Pokud je tvuj vkus stejny jako tvoje poznamky ta je vse v NEJLEPSIM poradku.
Buler Odesláno 13. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2008 Video parádní. Možná trochu nadsazené,ale co dnes není. Jinak nechápu proč někdo nazývá BTW hnusnýma. Snad ne proto, že si pořídim hodinky z jiné cenové(vyšší) kategorie a vše levnějši je hn.... Přemýšlej hlavou člověče !
Návštěvník YPO Odesláno 13. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2008 U Hanáka stojí vyčištění a seřízení Brajtlí s chronografem kolem 12.000 Kč a silně pochybuji, že se budou s hodinkami takhle mazlit. Jestli to náhodou neposílají do Švajcu, to sice nevím, ale dražší jsou určitě. Začínám chápat Midlocha - velké B se mi začíná líbit. Takovým videem si značka moji důvěru a srdce získává... Dnes jsem poslouchal rozhovor v servisu: vytopené B = rozebrání,vyčištění,smontování,přetěsnění,seřízení = 10t,pokud by byl i špatný číselník a ručky = dalších 10t
mengelis Odesláno 13. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2008 Video parádní. Možná trochu nadsazené,ale co dnes není. Jinak nechápu proč někdo nazývá BTW hnusnýma. Snad ne proto, že si pořídim hodinky z jiné cenové(vyšší) kategorie a vše levnějši je hn.... Přemýšlej hlavou člověče ! Vzhledem k tomu, že mám jen jedny Swatch a vraky několika PRIMek to asi nebude můj případ.
mechano Odesláno 13. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2008 Dnes jsem poslouchal rozhovor v servisu: vytopené B = rozebrání,vyčištění,smontování,přetěsnění,seřízení = 10t,pokud by byl i špatný číselník a ručky = dalších 10t A já blbec si pořád říkám v čem je chyba
mareks Odesláno 14. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2008 nebylo by nejlepší,kdyby hodinky byly v poradku a otviraly se co nejmene? vsude ceka lidskej faktor, a jestlize je jedina sance, ze muze udelat chybu, udela ji. po mých zkušenostech takovému videu neveriiiim.
mrakodrap Odesláno 25. září 2008 Nahlásit Odesláno 25. září 2008 Další povedené video v podání Breitling ZDE Breitling prostě umí hodinky i marketing
Baker Odesláno 25. září 2008 Nahlásit Odesláno 25. září 2008 Breitling prostě umí hodinky i marketing Souhlas, pokud bych si chtel koupit jedinne hodinky a videl toto video, bylo by rozhodnuto.
xlaque Odesláno 25. září 2008 Nahlásit Odesláno 25. září 2008 Naozaj vtipne video- "Clore de piscine et des autres substances aggresives" Aj tak je podla mna uchylne dať 40+ tisic za quartz
Gilius Odesláno 25. září 2008 Nahlásit Odesláno 25. září 2008 Aj tak je podla mna uchylne dať 40+ tisic za quartz Abych pravdu řekl....tak je "úchylné" dát 40k za jakékoliv hodinky......
rorda Odesláno 25. září 2008 Autor Nahlásit Odesláno 25. září 2008 Naozaj vtipne video- "Clore de piscine et des autres substances aggresives" Aj tak je podla mna uchylne dať 40+ tisic za quartz Třeba si některý lidi myslej, že jejich hodinkám koupání v bazénu nevadí ...
spiderer Odesláno 25. září 2008 Nahlásit Odesláno 25. září 2008 Další povedené video v podání Breitling ZDE Breitling prostě umí hodinky i marketing Diky za odkaz, opravdu opet moc hezky, na takovyhle videa bych koukal klidne cely den xlaque - dat 40k za quartz mi neprijde nic zvlastniho Proste hodinky jako hodinky, kdyz srovnas cenu za quartz 40k CZK a 50k CZK za ETU 2824 tak z toho vyjde, ze ten quartz se vyplati Ale vetsina chronomagiku bude stejne chtit tu mechaniku
midloch Odesláno 26. září 2008 Nahlásit Odesláno 26. září 2008 Fuckt krásný vídejo, big B opravdu ví jak na věc!
African Odesláno 26. září 2008 Nahlásit Odesláno 26. září 2008 Breitling umí každopádně svůj produkt velice dobře prodat a to i díky dobré reklamě" Známý hodinář, který měl tu možnost nahlídnout do zákulisí firem Tissot a Oris říká, že od B to není žádná novinka, a že tato oddělení má každý renomovaný výrobce hodinek. B to pouze hezky natočili a udělali si s toho dobrý lákač. Pro mechaniky klasické rozborky, čištění, výměna opotřebovaných dílů. Pro Quartz klasický počítačový softwér ETA, který dodává firma ETA každému, kdo jejich quartz strojky odebírá. Ceník těchto služeb lze získat přímo u výrobců, ja zažádal o jeden u firmy Tissot, tak ho tu pak zveřejním. Akorát 250 EUR, se mu zdálo hodně málo a každopádně cena se prý bude lišit modely Kalibrů a hodinek a to výrazně!!
sibirnaya Odesláno 27. září 2008 Nahlásit Odesláno 27. září 2008 Třeba si některý lidi myslej, že jejich hodinkám koupání v bazénu nevadí ... to sem nejak nepochopil, jaks to myslel, ja se svejma brajtlema plavu jak v mori, tak v bazenu, beru si je i do vany a do sprchy...
rorda Odesláno 27. září 2008 Autor Nahlásit Odesláno 27. září 2008 to sem nejak nepochopil, jaks to myslel, ja se svejma brajtlema plavu jak v mori, tak v bazenu, beru si je i do vany a do sprchy..."Clore de piscine et des autres substances aggresives" ...
xlaque Odesláno 28. září 2008 Nahlásit Odesláno 28. září 2008 No a ja som dal na dôraz slovičko aggresive, pretože to tak krasne znie Nepovim, keby povedali "....les substances qui abiment le boitier..." ale takto ee
tombed Odesláno 28. září 2008 Nahlásit Odesláno 28. září 2008 Další povedené video v podání Breitling ZDE Breitling prostě umí hodinky i marketing Tomu se říká dokonale zvládnuté PR...Klobouk dolů.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se