Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

Řeším jaké hodinky a nakonec jsem se dostal na Steinhart Ocean 1 Black. Zajímalo by mě, zda hliníková luneta je orpavdu tak náchylná?

 

aaaa.png

 

Fotka je sice hrozna ( tablet foti chabe), ale mezi "cudlem" a 10 je luneta u kraje odrena, totez mezi 30 a 35, na 40 hlubsi vryp. Pocitej proste s tim, ze jakmile se luneta trochu intenzivneji potka s tvrdsim predmetem, odre se. Na druhou stranu jsem slysel, ze se keramicke lunety ( obecne ) zase v takovem pripade "stipou". Pak se v tom vyznejte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

aaaa.png

 

Fotka je sice hrozna ( tablet foti chabe), ale mezi "cudlem" a 10 je luneta u kraje odrena, totez mezi 30 a 35, na 40 hlubsi vryp. Pocitej proste s tim, ze jakmile se luneta trochu intenzivneji potka s tvrdsim predmetem, odre se. Na druhou stranu jsem slysel, ze se keramicke lunety ( obecne ) zase v takovem pripade "stipou". Pak se v tom vyznejte :)

 

Takže zase dilema jak...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Sorry psal jsem to vcera z hlavy, ted jsem se dival na ucet 30 eur- strhli mi 778 kc z uctu, nic vic jsem neplatil, jen jsem lunetu objednal po mailu, prisla faktura , tu jsem zaplatil, info o zaplaceni jsem hodil do mailu, za par dni prislo potvrzeni ze maji platbu na ucte a ze posilaji insert a asi za tyden byl doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry psal jsem to vcera z hlavy, ted jsem se dival na ucet 30 eur- strhli mi 778 kc z uctu, nic vic jsem neplatil, jen jsem lunetu objednal po mailu, prisla faktura , tu jsem zaplatil, info o zaplaceni jsem hodil do mailu, za par dni prislo potvrzeni ze maji platbu na ucte a ze posilaji insert a asi za tyden byl doma

Ještě doplňující otazku, přihodilo ti to hodinářství a nebo ty sám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prehodil jsem si to sam, jelikoz stary insert byl orvany tak jsem opatrne vyloupl lumi dot a za vzniklou dirku insert nadzvedl a odlepil, pak jsem tolehce odmastil a nalepil novy ktery je samolepici, jen pozor at ho mas zarovnanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry psal jsem to vcera z hlavy, ted jsem se dival na ucet 30 eur- strhli mi 778 kc z uctu, nic vic jsem neplatil, jen jsem lunetu objednal po mailu, prisla faktura , tu jsem zaplatil, info o zaplaceni jsem hodil do mailu, za par dni prislo potvrzeni ze maji platbu na ucte a ze posilaji insert a asi za tyden byl doma

 

Jen informacni, kde jsi to objednaval? Na Steinhartu shopu zadny lunety nenabizej a jinde se mi to taky nepodarilo najit.

Dik.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne jsem poslal dotaz v Eng na formulari na strankach dalsi komunikace probihala z mailu info@steinhartwatches.de a oni mi odpovedeli, sice v nemcine, ale to nevadilo, hodil jsem to do google translate a zpet odpovedel zase anglicky:-) ted na podzim to slo fakt rychle, na jare kdyz jsem to zkousel mi ani neodepsali pry byli totalne zahlceny co jsem nasel na netu, tak jestli vahate tak bych to zkusil hned, je mozny ze budou na jare zase vytizeny ...

Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Ahojte. Predsa mi to nedá a musím Vás požiadať o radu. O priam nezdravej podobnosti Steinhart Ocean a RLX sa tu už popísalo hodne. Strašne pasiem po Steinhart Ocean 44 Auto. Budem za veľkého blba alebo si mám radšej zájsť chuť? Možno sa s odstupom času mienka tunajších vážených členov zmenila. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

A jaký vidíš rozdíl mezi Steinhart ocean1 green a Glycine Sub Automatic se zelenou lunetou? Nebo potápek od Davosa a co třeba Zeno Navy(Army). Jde jen o inspiraci slavnou značkou RLX nic jiného, žádný podvrh. Ne, nebudeš za blba. Za ty peníze jsou to pořádné hodinky. P.S. V reálu to funguje asi tak: 99% lidí které znám RLX nikdy v životě nevidělo a nejspíš taky neuvidí a usíná se jim celkem dobře. Tyhle Štajny ti pochválí, protože vypadaj fakt dobře a hotovo. Tady jseš mezi chronomagorama chápeš ten rozdíl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je to spíš o tom, jak se s tím popereš vnitřně ty sám. Jak je uvedeno výše, drtivá většina lidí tu podobnost stejně nezaregistruje, protože nemá povědomí o předloze a pokud neočekáváš standing ovation tady na fóru, tak budeš mít hodinky se super poměrem cena/výkon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máte pravdu. Tak zatracované hodinky ale skoro každý ich má. Keď som sa už rozhodol, že si kúpim Ocean44 black tak zrazu v Čechách aj na Slovensku vykapali. Kua, kto ich asi tak vykúpil? Priznajte sa :-D

Upraveno uživatelem brumko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...