Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to varianta milionu jinych a levnych hodinek a presto s originalnim napadem, ne pouze otrocky zkopirovane.

Když tady poptává nový člen levné hodinky, předhodí se mu Orient, Seiko(nejčastěji) a nebo se rovnou napíše, když přitlačí na pilu, tak Steinhart, Archimede..šlus. Sám snad víš, že v levných hodinkách se to tady motá kolem pár značek, není to škoda? Pak se udělá chronomag sešlost, kde je vidět, že všichni kupujou u jednoho obchodníka.. Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Stein jako vydělává na tupcích, pěkné. Člověk, který je v ČR přímo nabízí, tuhle značku pokládá za horologickou alternativu. Ovšem, jak sám dodává.., že třeba Ocean 1 by si asi nekoupil. Já asi taky ne a jen kvůli tomu, že jsem se jednou "proklikal" na chronomag.

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimalne na lidech bez fantazie, bez zajmu a bez charizma. Bavime se o Oceanech.

 

Myslím , že za tie prachy dostať Zafír, keramickú alebo zafírovú vložku lunety, GMT, plný tah, 300m WR, slušný strojček, je celkom fajn. Jedinú vítku mám k spone.

Ale momentálne sa mi niekde po colniciach potulujú Sarby, takže som plný očakávania. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rikam, bez fantazie, bez zajmu a bez charizma. Kupecke pocty, to je tak maximum majitelu Oceanu. 

 

Možno máš  pravdu. Oceany a ich majitelia si to odsr.li asi najviac. Napríklad pilotky Steinhart alebo Laco kritika pre podobnosť s IWC trocha obišla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě teoreticky dejme tomu,že se mi strašně líbí design Rolex a vím,že takový peníze za hodinky nikdy nedám,proč bych si neměl koupit Steinharty a ještě lépe Davosu?Pořád lepší,než mít na ruce fejky,který jsou  technicky nesplňující moje požadavky.Třeba tohle,500m wr,safír,keramická luneta,Eta,heliák,slušně udělaný

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laco sem nepatri. Ma svou dlouhou historii a dost specificky vzhled svych pouzder a nozek. Obecne B-Uhren nejsou zadne kopie IWC, vychazeji z prumysloveho vzoru, ktery byl spolecny pro vsechny vyrobce, takze nemichejme hrusky a jabka. Ocean je ovsem jina, to je najzarnejsi priklad otrocke kopie bez spetky vlastniho nazoru. Bleeee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ale vsadím se,že právě tohle bude jeden z nejprodávanějších modelů.

 

Tak o tom naprosto nepochybuju. Stejne hako nejprodavanejsi je Blesk, prezident je Zeman, nejvic se vyrobi Gothaje a tak dale a tak podobne. Povinnosti lidi osvicenych, znalych, vzdelanych, hobbystu, zapalenych, invencnich, nekonvencnich, proste lepsich je proti teto sede, lepive, hnijici, dusici, tlumici, bez chuti, bez zapachu, indiferentni, neustale se multiplikujici hmote bojovat. Nikdy nedojde k vitezstvi, ale nikdy se nesmi prestat bojovat. Vintazkama, Primkama, Autaviema, Sharkhunterama, Monacama, Swatchkama, Millgama, Cartierama, Poljotama, proste valka strojema s vlastnim ksichtem proti bujicimu Mnohozvireti (Vladimir Paral: "Valka s mnohozviretem" - precist!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se na chronoshopu objeví Ocean1, tak tam nezůstane ležet ani týden.. Když ho někdo nabízí na chronomagu, je to podobné. To je můj postřeh. Nemá vůbec cenu, tady o tom laborovat.. a lidi co ho nosí na ruce, zas nemá smysl odsuzovat.

Blesk je odpočinkové čtení. Lidi co to čtou, tak to stejně nežerou.. Podle Gothaje poznáš řezníka.. Prezident..WTF?

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Suby, ale kdybych na ně neměl peníze, tak bych si koupil třeba právě Steinhart Ocean1 nebo jiný Rolex Submariner look like. Ten design je prostě dokonalý a není divu, že se kopíruje.

 

Jak už tady někdo psal, tak za ty peníze jsou SO1 slušný hodinky. Ne každý si může dovolit koupit originál Rolex. Je to jako bychom ohrnovali nos nad každým, kdo nosí jeansový kalhoty jiné značky než Levis Strausse, protože vše ostatní jeansy jsou v principu taky jenom kopie Levisek a těch příkladů kopírování by se našlo víc.

 

Na druhou stranu když vezmete do ruky Suby a SO1, tak tam rozdíl ve zpracování je zřetelný. Rolex Submariner má nejen luxusní design, ale i luxusní zpracování. SO1 má taky luxusní (okopírovaný) design, ale jen dobré zpracování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........... Povinnosti lidi osvicenych, znalych, vzdelanych, hobbystu, zapalenych, invencnich, nekonvencnich, proste lepsich je proti teto sede, lepive, hnijici, dusici, tlumici, bez chuti, bez zapachu, indiferentni, neustale se multiplikujici hmote bojovat. Nikdy nedojde k vitezstvi, ale nikdy se nesmi prestat bojovat. Vintazkama, Primkama, Autaviema, Sharkhunterama, Monacama, Swatchkama, Millgama, Cartierama, Poljotama, proste valka strojema s vlastnim ksichtem proti bujicimu Mnohozvireti..........

 

Chápu tvé rozhorlení i tu spoustu přídavných jmen,no,alespoň některé :-) ,mám stejné pocity směrem k fejkům,nikoli směrem k výrobcům,kteří se drží toho či onoho,obchod je do určité míry to nejdůležitější,navíc nevíme,jakým směrem se uberou v budoucnosti.Třeba nás ještě překvapí něčím lepším než doposud.

 

tag-heuer_1000_vintage_dive_watches.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...