Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Sarka Farka napsal:

ja to nechapu, co mi v tom inzeratu unika? 😮

 

Uz to smazal, ale mel tam vic fotek a na tech ostatnich mel polonahou zenskou, avsak nic extra. No vcera mel inzerat 25 tisic shlednuti, dneska 45 tisic. A to hadam ze o skrin nikdo zajem nemel. :D

S temi zobrazenimi je to aktualne nejvice zobrazeny inzerat na bazosi, druhy ma jen 20k. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco pro environmentální nadšence 😁 ...

https://www.fossil.com/en-us/featured/the-edit/staple-x-fossil/

Screenshot_2023-04-20-11-51-27-468_com.chrome.beta.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, zceyee napsal:

Uz to smazal, ale mel tam vic fotek a na tech ostatnich mel polonahou zenskou, avsak nic extra. No vcera mel inzerat 25 tisic shlednuti, dneska 45 tisic. A to hadam ze o skrin nikdo zajem nemel. :D

S temi zobrazenimi je to aktualne nejvice zobrazeny inzerat na bazosi, druhy ma jen 20k. :D

ja to tusil :) diky za info :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Něco pro environmentální nadšence 😁 ...

https://www.fossil.com/en-us/featured/the-edit/staple-x-fossil/

Screenshot_2023-04-20-11-51-27-468_com.chrome.beta.jpg

To je pecka. :D

https://fossil.scene7.com/is/content/FossilPartners/bgvideos/Fossil/SU22/JeffStaple/FSL4841606_SU22_0714_LP_Hero4_Desktop_video-hires2.mp4

 

Nejlepsi je jak maji ten stred vzdycky ohnutej v tom promo videu, takze to musej zabirat z ruznych uhlu aby to vypadalo nejak. :D

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpátky k té skříní, město a jméno, asi nebude náhoda 😁 ten inzerát byl asi jen teaser na tenhle akčňák prodávajícího 

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Za me byla hezka. Pekny prirodni prsa, zadny bezzceny umelaky. Akorat si myslim, ze casem stejne pujde pod kudlu az ji budou bolet zada 24/7.

Je fakt že pouštět se do těchto ryze subjektivních úvah asi nemá moc smysl, každej má jinej vkus, hlavně když je holka hodná a upřímná. :)

Jinak si mi připomněl ... :D

 

https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/504/991/7ee.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prdele. Jsem si vcera v opilosti na zaklade znameho videa z ted talk 

Objednal 100ks gumovych kachnicek na aliexpressu.

akorat mi nejak blbnul net a ja to koupil 5x. 

co ted budu doprdele delat s 500 kachnama 😀 prestavam nakupovat picoviny opily. Puvodne jsem jich chtel koupit 20 teda. Ale kamarad mel dobry point, ze 20 je malo.... 

Screenshot_20230422_175014_Chrome.thumb.jpg.babf6b150b6b6f24358e1f31c0aa9902.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, vojta1 napsal:

Prdele. Jsem si vcera v opilosti na zaklade znameho videa z ted talk 

Objednal 100ks gumovych kachnicek na aliexpressu.

akorat mi nejak blbnul net a ja to koupil 5x. 

co ted budu doprdele delat s 500 kachnama 😀 prestavam nakupovat picoviny opily. Puvodne jsem jich chtel koupit 20 teda. Ale kamarad mel dobry point, ze 20 je malo.... 

Jsem velmi rád, že se svejma parohama tady nejsem sám, kdo vožralej kupuje pičoviny... Kdyby ti to pomohlo, klidně cca 30 kachen vezmu 😄

Edit: kamarádi si musí pomáhat....

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mAra_ napsal:

Jsem velmi rád, že se svejma parohama tady nejsem sám, kdo vožralej kupuje pičoviny... Kdyby ti to pomohlo, klidně cca 30 kachen vezmu 😄

Edit: kamarádi si musí pomáhat....

Se mi to nakonec podařilo zrušit, vzal jsem jen 60ks a ty nutně potřebuju. Ale chvíli jsem zvažoval přiobjednat ještě 4000ks a naplnit tím kamarádce nového mercedesa až po střechu 😀

Jakože by mě bavila představa jak příjde ráno k autu a chce jet do práce a otevře dveře a vysype se spousta kachen 😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...