Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Kdysi mi je dal kamrád - tiskař, kterej dělal pro Budvar ten ciferník :-). Ale už jsou zase v bedně.

 

Oč by bylo půvabnější,kdyby si Budvar objednal ne water resistant , ale beer resistant

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle "prototyp" :nuke:

015555.jpg

 

Tedy do té tvé bedny plné takovýhle pokladů bych někdy rád nahlédl

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ty mi dneska prisly... bude to darek nekomu... :D

jake s nimi mas zkusenosti...? :)

Moje první, mám je od 27.4.2007 od člena fóra (prakticky nepoužitý)...

 

Snažím se k nim chovat hezky, slušně, ale né vždy se to podaří... A když je měla půjčený bývalka (nosila je ráda, já měl rád ji, tak proč ne :worried_anim: ), tak dostávaly sadu :crying_anim02: Z té doby jsou ty největší rýhy na nich... Párkrát dostaly slušnou ránu o stůl... Uf. :suicide_anim:

 

Fungují doteď. Nejsem fanatik, nesleduju denně o kolik sekund jsou nepřesný, když si vzpomenu, tak je srovnám s GPSkou (60CSx)... Jestě se mi nestalo, že by mi kvůli nim ujel autobus -> přesnost dostačující.

 

 

Nějaké další otázky?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli umis fotit tak sem dej foto na ruce. V mem inzerate jsem sice foto mel, ale dodnes se za nej stydim jak bylo hrozne. Zaslouzeji si tady bejt zvecnene :thumbsup_anim:

 

Večer nebo zítra snad hodím foto do chlubícího vlákna. Dík za obchod (zabalis to fakt super).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer nebo zítra snad hodím foto do chlubícího vlákna. Dík za obchod (zabalis to fakt super).

 

Jinak by mi to strach ani nedovolil!

Kdyz uz jsem sezral ty Kampmanovo ruske susenky alespon to balim vodotesne, kdyby postak zmoknul :P

:cheers:

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...