Přejít na obsah

Nove Certiny DS Action 38mm


Arminius

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera dorazili zelené, prikladám jednu mobilovú fotku

Spracovanie ničím nevybočuje zo štandardu Swatch Group, jediné slabšie miesto je spona, ktorá nie je nič moc. Inak sú hodinky aj ťah dobre spracované. Predtým som ich na ruke nemal, videl som ich len v hodinárstve vo vitríne, tam som sa bál o výraznosť zelenej, ale v skutočnosti je to s ňou oveľa lepšie, je krásna.

IMG_7400(1).JPG

Upraveno uživatelem tr0t3l
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaji moc dobre, musim rict, ze  kdyz se podivam na pomer cena/vykon - vykon ve smyslu vzhled (fakt hezky) a strojek s 80h rezervou, tak moc fajn hodinky. Zaroven clovek nevykrvaci u servisu 🙂 

Jeste by se mi libil pruhled, ale na to ja mam slabost :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 6 minutami, Otto napsal:

38 mm se zdají dobré, měl jsem i ty 43 mm. Asi nejlepší by byly zlatý střed a sice 40 mm.

IMG_0002.jpeg

Tazko posudit z foto, ale myslim, ze ti vcelku sadli👍🏻 na mojej pracke s obvodom 17cm, uplne idealne a to ich nosim uz viac nez rok

IMG_1859.jpeg

IMG_1860.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
V 7. 3. 2023 v 18:49, tr0t3l napsal:

Včera dorazili zelené, prikladám jednu mobilovú fotku

Spracovanie ničím nevybočuje zo štandardu Swatch Group, jediné slabšie miesto je spona, ktorá nie je nič moc. Inak sú hodinky aj ťah dobre spracované. Predtým som ich na ruke nemal, videl som ich len v hodinárstve vo vitríne, tam som sa bál o výraznosť zelenej, ale v skutočnosti je to s ňou oveľa lepšie, je krásna.

IMG_7400(1).JPG

Dobrý den, tyto hodinky se mi také velmi líbí. Jsou velmi výrazné a zároveň elegantní. Rád bych si je koupil pro sebe. Ale stále jsem na pochybách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte by som skúsil toto: https://www.chrono24.sk/certina/aqua-ds-action-diver-powermatic-80-38mm-c0328071109100--id28220506.htm
Od tohoto predajcu som kupoval viackrát, pri návrhu ceny 10% spustí bez problémov, posiela expresne rýchlo a orazená kartička na medzinárodnú záruku je samozrejmosť. Prevádzkuje eshop Uhrenlounge.de.

Inak hodinky samotné sú skvelé, určite stoja za tú cenu. Dobrá značka, kvalitné spracovanie, pekný antireflex (pre mňa nezvyk na diveroch) a zelená vyzerá super, decentne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...