Přejít na obsah

Nove Certiny DS Action 38mm


Arminius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

V porovnani so Seiko SKX009 je to popravde dost bieda, ale nemal som zatial problem celu noc odcitat cas a to som ich nijako specialne nenasvecoval :).

Na Seiko sa lumi na tychto konkretnych Certinach proste nechyta. Inak rucicky svietia vyraznejsie ako indexy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano rucky svietia viac nez indexy, to je dalsia vec co ma na 43 stve.... mozno este viac nez celkovo slabsia svietivost. Aj s uvedenymi nedostatkami je to ale myslim v sucasnej dobe siroko daleko najviac muziky/penazi (pokial nebudeme pocitat mikrobrandy kde by sa asi par konkurentov naslo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
před 7 hodinami, kroupek napsal:

Tak už je mám také, ale v zelené barvě a chci se zeptat, otáčení lunety jde fakt velmi ztuha, je to normální? (jsem asi rozcapenej ze Submarinerů a Pelagosů, kde je to jako pohlazení)

na mojich chodi od novoty luneta zlahka. Neviem porovnat s submi, ale porovnatelne s oris aquis, seiko skx, pripadne squale. Zial po niekolkych mesiacoch niekedy, ked zastavia, nejde nastavit datum, takze pojdu na reklamacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelené sú parádne na fotkách, naživo má trochu sklamalo, že sú také tmavšie, ale zase som ich nevidel pri dennom svetle.

Stále nad nimi uvažujem, mám modré SKX a oranžové MakoII, tieto Certiny mi prídu ako tretie do partie akurát, majú taký čistejší a triezvejsi dizajn, viem si ich predstaviť ako hodinky na každý deň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je nakonec vrátil.... tah prostě nešel nastavit vhodně na mou ruku, luneta šla velice ztuha otáčet a pravda je, že zelená je tmavší, než by člověk chtěl. Pěkná je jen na sluníčku.

Bohužel jsem asi rozcapenej z dražších hodinek a prostě je to znát, že jsou to o řád levnější hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, statlowicz napsal:

Můžeš prosím trochu rozepsat, co bylo za problém a případně uvést obvod zápěstí? Díky. Uvažuju o nich ...

Já nemám rád, když mi hodinky "lítaj" na ruce a bohužel nebylo možné pomocí článků a půl-článků nastavit tak, aby nebyl volný tah a nebo mne prostě neškrtil. Celkově se mi v reálu nelíbily tolik, jako na fotkách, takže určitě doporučuju si je důkladně prohlédnout v obchodě... v mém případě se prostě wow nedostavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...